Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Deltagere
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Alle
17 KM
35 KM
70 KM felt 1
94 KM
70 KM felt 2
135 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Polen
Storbritannien
Ukendt land
Udvid søgning
Startnr.
Deltager
Klub/Firma
Land
Distance
160
Aksel Just Andersen
Harte Cycling Team
Harte Cycling Team
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Harte Cycling Team
70 KM felt 1
247
Alberte Slettemose hansen
DEN
17 KM
Klub/Firma
Distance
-
17 KM
110
Alexander Kock
UKE
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
120
Allan Bjerre
AMATORI CC
AMATORI CC
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
AMATORI CC
135 KM
260
Allan Brunbjerg
DEN
70 KM felt 2
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 2
223
Allan Lundhus Christensen
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
-
94 KM
254
Anders Amstrup Winther
UKE
135 KM
Klub/Firma
Distance
-
135 KM
143
Anders Frøhlke
Anders
Anders
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
Anders
135 KM
72
Anders Masannek
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
57
Anders Svindborg Pedersen
de små blå
de små blå
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
de små blå
135 KM
213
Andreas Nicolajsen
Mountainbike Club Vejle
Mountainbike Club Vejle
DEN
17 KM
Klub/Firma
Distance
Mountainbike Club Vejle
17 KM
67
Annette Thrane
Stenstrup cykelmotion
Stenstrup cykelmotion
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Stenstrup cykelmotion
70 KM felt 1
225
Artur LEDZION (LEDZION)
NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
POL
94 KM
Klub/Firma
Distance
NTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
94 KM
197
Benny Olsen
BMC
BMC
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
BMC
70 KM felt 1
18
Bent Harding
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
-
94 KM
20
Bent Larsen
DEN
35 KM
Klub/Firma
Distance
-
35 KM
86
Birthe Laakkonen
Børkop Cykler
Børkop Cykler
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Børkop Cykler
70 KM felt 1
273
Bjarke Vidstid
FAGI
FAGI
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
FAGI
94 KM
28
Bjarne Hansen
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
40
Bjarne Jensen
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
-
135 KM
13
Bo Fibæk Sørensen
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
-
94 KM
175
Bo Kristiansen
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
2
Bo Kristiansen
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
190
Børge Rasmussen
UKE
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
400
Brian Voigt Jakobsen
Team Bank Athletic
Team Bank Athletic
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
Team Bank Athletic
94 KM
37
Carsten Jeppesen
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
-
94 KM
78
Casper Schmidt
Erritsø Nano Brewery
Erritsø Nano Brewery
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
Erritsø Nano Brewery
94 KM
100
Casper Vildbech
Amager Cykel Ring
Amager Cykel Ring
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Amager Cykel Ring
70 KM felt 1
75
Charlotte Larsen
DEN
17 KM
Klub/Firma
Distance
-
17 KM
185
Christian Jessen
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
165
Christian Poulsen
Harte Cycling Team
Harte Cycling Team
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Harte Cycling Team
70 KM felt 1
219
Christian Wilkens
Promovec
Promovec
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
Promovec
135 KM
130
Christoffer Jakobsen
Hr.
Hr.
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
Hr.
135 KM
192
Christoffer Kleve-Røndbjerg
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
268
Clara Westergaard
Give Cykelklub
Give Cykelklub
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
Give Cykelklub
94 KM
56
Claus Dam
Hindbærsnitterne
Hindbærsnitterne
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
Hindbærsnitterne
135 KM
163
Claus Espersen
Harte Cycling Team
Harte Cycling Team
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Harte Cycling Team
70 KM felt 1
119
Claus Trend
CK Aarhus
CK Aarhus
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
CK Aarhus
135 KM
141
Dana Temløv
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
96
Daniel Brink
Smilla/Filippa United
Smilla/Filippa United
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
Smilla/Filippa United
135 KM
155
Daniel Due Hansen
Harte Cycling Team
Harte Cycling Team
DEN
94 KM
Klub/Firma
Distance
Harte Cycling Team
94 KM
159
Daniel Rasmussen
Harte Cycling Team
Harte Cycling Team
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Harte Cycling Team
70 KM felt 1
103
Daniel Skifte
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
-
70 KM felt 1
212
David Oxlund
Tour de Biere
Tour de Biere
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Tour de Biere
70 KM felt 1
140
Dennis Olesen
CK Aarhus
CK Aarhus
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
CK Aarhus
135 KM
136
Ea Sofie Ingerslev
Grenaa cykelklub
Grenaa cykelklub
DEN
70 KM felt 1
Klub/Firma
Distance
Grenaa cykelklub
70 KM felt 1
202
Ebbe Storgaard Bendixen
Deloitte Cycling
Deloitte Cycling
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
Deloitte Cycling
135 KM
14
Eigil Kristensen
Baghjulet
Baghjulet
DEN
35 KM
Klub/Firma
Distance
Baghjulet
35 KM
195
Elias Fragtrup
fredericiacc
fredericiacc
DEN
35 KM
Klub/Firma
Distance
fredericiacc
35 KM
123
Emil Dølby Olsen
DEN
135 KM
Klub/Firma
Distance
-
135 KM
Antal: 272
1
2
3
...
6
»