Svanesunds 3-dagars - etapp 2

Results

Gabriel Filipov
Orrefors MTB
Visade resultat har godkänts av UCI
Resultat

18 varv

Timmar Minuter Sekunder

Klass Pojkar 15-16
Varv 18
Total tid 30:21
Nettotid 30:21
Detaljer
Genomsnitt varv 1:41
Snabbaste varv 1:10
Långsammaste varv 1:47
Deltagare (#37)
Gabriel Filipov
Orrefors MTB
Sverige
Varv
Dra horisontellt för att se alla delar
Varv Total tid
Tid Tid Placering Klockan
Varv 1 1:10 1:10 12 08:51:10
Varv 2 1:44 2:55 5 08:52:55
Varv 3 1:39 4:34 10 08:54:34
Varv 4 1:38 6:13 8 08:56:13
Varv 5 1:43 7:57 7 08:57:57
Varv 6 1:45 9:42 10 08:59:42
Varv 7 1:41 11:24 8 09:01:24
Varv 8 1:44 13:08 8 09:03:08
Varv 9 1:40 14:48 6 09:04:48
Varv 10 1:42 16:31 6 09:06:31
Varv 11 1:41 18:12 6 09:08:12
Varv 12 1:43 19:56 7 09:09:56
Varv 13 1:43 21:39 5 09:11:39
Varv 14 1:47 23:27 8 09:13:27
Varv 15 1:42 25:09 8 09:15:09
Varv 16 1:47 26:56 8 09:16:56
Varv 17 1:44 28:40 7 09:18:40
Varv 18 1:41 30:22 7 09:20:22
 
Varvtider
Andra resultat för Gabriel
ArrangemangKlassPlaceringNettotid
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup25,8 KM352:56:41,73
#2 Söderåsens 2-dagars. Söderåsens linje 10 sep. 2023 med avslutningen av Masterscupen 202328,5 KM12:06:52
# 1 Söderåsens 2 dagars. Söderåsens Tempo 9 sep. 2023 med avslutningen av Masterscupen 202328,5 KM241:01,70
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM252:44:40
Svanesunds 3-dagars - etapp 320 KM1929:23,33
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-2149:45
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM72:04,23
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb15,6 KM512:49:47
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb12,4 KM713:11:48
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium4,2 KM621:03:45
Randers Bike Week 2023 #1 TT10,6 KM7915:10
U6 Cycle Tour - stage 614 KM3919:35,79
U6 Cycle Tour - stage 52,3 KM561:21:30
U6 Cycle Tour - stage 418,8 KM351:15:21
U6 Cycle Tour - stage 331,2 KM683:39:49
U6 Cycle Tour - stage 231,2 KM552:14:05
U6 Cycle Tour - stage 13,2 KM485:13,45
SCF Svenska Mästerskapen Skandisloppet Landsväg Linje7,7 KM202:04:15
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Tempo31 KM1144:52,74
SWE CUP - Nationaldagsloppet31 KM523:07:42
Falkenloppet 202310 KM91:45:57
Arlanda Testtrack Race 20231,8 KM854:20
SWE CUP - Giro Himledalen Linje 202360 KM282:54:29
#2 Skåne 3-dagars Lars RP Kriterium4,3 KM81:19:04
Götene GP-1549:22
Kinnekulle Energi-loppet13,2 KM72:31:49
Östgötaloppet 202382 KM131:37:46
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy15 KM752:18:53
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM31:54:01
Svanesunds 3-dagars - etapp 315 KM323:48,55
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-329:24
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM12:03,98
Brudfjällsracet SWE cup #6 20227,9 KM41:40:07
Melleruds Handel-GP 20221,6 KM431:42
U6 Cycle Tour - stage 614 KM3121:07,86
U6 Cycle Tour - stage 52,3 KM3152:08
U6 Cycle Tour - stage 431 KM262:19:23
U6 Cycle Tour - stage 37,5 KM261:14:08
U6 Cycle Tour - stage 231 KM212:21:48
U6 Cycle Tour - stage 13,2 KM285:13,03
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Linje - Ungdom och Master9,3 KM41:44:06
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Tempo - Ungdom och Master16,2 KM825:08,90
SWE CUP - Nationaldagsloppet31 KM51:45:38
Falkenloppet 202210 KM61:42:15
Lyngbyloppet9,4 KM31:57:34
SWE CUP - Giro Himledalen Linje 202260 KM81:37:24
Giro Himledalen Tempo16,1 KM625:01,36
Kinnekulleloppet29,5 KM41:42:55
Östgötaloppet 202252 KM61:27:56
Östgötatempot 202215 KM723:19,00
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM112:02:37
Svanesunds 3-dagars - etapp 315 KM606,51
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM72:24,30
SWE Cup XCO - Järfälla XCO5 KM261:03:08
Kinnekulleloppet29,5 KM91:43:13
SM i Mountainbike XCO Söndag 20214 KM4056:54
SM i Mountainbike XCT 20214,7 KM3815:43,97
Lars RP Kriterium4,3 KM857:00
RINGENLOPPET till minne av Frans Desaix11 KM82:02:41
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Kortdistans - GP Halland2,8 KM849:26
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg - Linje Ungdom och Master 7,6 KM191:37:41
HiQ Grand Prix2,8 KM752:11
Arlanda Testtrack Race 20212,4 KM734:29
Timing på Svenska Cykelförbundet. Sportstiming är endast ansvarig för registrering.
För resultatfrågor e-post: cykel@svanesundsgif.se