Xamera Cup 2 - Mantorp

Xamera Cup 2 - Mantorp

Results

Gustav LOVIDIUS
Södertälje CK
Visade resultat har verifierats och godkänts
Resultat

25 omgångar

Timmar Minuter Sekunder

Distans Herrar Elit
Omgångar 25
Total tid 1:40:05
Placering
Total 14 eller 47
Detaljer
Genomsnitt omgång 4:00
Snabbaste omgång 3:39
Långsammaste omgång 4:24
Deltagare (#319)
Gustav LOVIDIUS
Södertälje CK
Sverige
Omgångar
Dra horisontellt för att se alla delar
Omgång Total tid
Tid Tid Placering Klockan
Omgång 1 4:19 4:19 25 18:19:19
Omgång 2 3:40 7:59 22 18:22:59
Omgång 3 4:12 12:11 23 18:27:11
Omgång 4 4:04 16:16 22 18:31:16
Omgång 5 4:13 20:29 30 18:35:29
Omgång 6 3:52 24:22 24 18:39:22
Omgång 7 3:40 28:02 24 18:43:02
Omgång 8 4:07 32:09 27 18:47:09
Omgång 9 4:09 36:18 30 18:51:18
Omgång 10 4:23 40:41 14 18:55:41
Omgång 11 3:50 44:32 8 18:59:32
Omgång 12 4:06 48:38 5 19:03:38
Omgång 13 4:21 52:59 17 19:07:59
Omgång 14 4:24 57:24 33 19:12:24
Omgång 15 4:10 1:01:34 39 19:16:34
Omgång 16 4:04 1:05:38 8 19:20:38
Omgång 17 3:57 1:09:36 11 19:24:36
Omgång 18 3:53 1:13:29 18 19:28:29
Omgång 19 3:53 1:17:22 21 19:32:22
Omgång 20 3:48 1:21:11 18 19:36:11
Omgång 21 3:49 1:25:00 25 19:40:00
Omgång 22 3:51 1:28:52 34 19:43:52
Omgång 23 3:46 1:32:38 25 19:47:38
Omgång 24 3:46 1:36:25 16 19:51:25
Omgång 25 3:39 1:40:05 14 19:55:05
 
Omgångstider
Andra resultat för Gustav
ArrangemangDistansPlaceringNettotid
SWE CUP - Giro Himledalen Linje 202260 KM33:07:40
Giro Himledalen Tempo28,2 KM138:08,90
XL-Bygg Götene Kinnekulle Cyclassic42,1 KM164:02:30
Kinnekulleloppet29,5 KM13:02:59
Östgötaloppet 202182 KM141:54:29
SWE CUP - Västboloppet108 KM22:50:47
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM32:13:10
Svanesunds 3-dagars - etapp 320 KM427:41,98
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-234:10
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM42:10,50
Kinnekulle Cyclassic45 KM243:16:14
Kinnekulleloppet29,5 KM63:00:32
Sthlm-serien LVG - Scania Demobana3 KM552:06
Svenska Mästerskapen Landsväg - Tempo 202132 KM643:40,25
Lars RP Kriterium4,3 KM51:19:28
RINGENLOPPET till minne av Frans Desaix11 KM232:19:21
Postnord U6 Cycle Tour - stage 614 KM1819:16,95
Postnord U6 Cycle Tour - stage 52,4 KM211:00:31
Postnord U6 Cycle Tour - stage 4124 KM43:04:54
Postnord U6 Cycle Tour - stage 352,5 KM91:19:13
Postnord U6 Cycle Tour - stage 2123,5 KM72:56:28
Postnord U6 Cycle Tour - stage 13,2 KM134:46,71
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Linje - Skandisloppet7,6 KM62:42:43
HiQ Grand Prix2,8 KM250:46
Arlanda Testtrack Race 20212,4 KM41:01:30
SWE CUP - Giro Himledalen Linje148 KM323:48:21
SWE CUP - Giro Himledalen Tempo28 KM1337:52,27
Xamera Cup 4 - Kinnekulle2,04 KM172:18:37
Östgötaloppet 202052 KM11:15:00
Östgötatempot 202015 KM220:59,45
Kinnekulle Cyclassic GP1,2 KM820:26
Kinnekulleloppet Tempo16 KM126:07,49
Svanesundstempot15 KM423:19,86
Svanesunds Grand Prix1,1 KM143:05
Svenska Mästerskap Landsväg Linje 20202,4 KM61:29:43
Stockholms Landsvägscup #1 - Tuvängen GP0,8 KM1331:46
Postnord Training Challenge - Stockholm CF2,4 KM2254:35
Svenska mästerskapen Tempo Landsväg 202016 KM222:57,85
Postnord Training Challenge - Stockholm CF2,4 KM2150:56
Postnord Training Challenge - Stockholm CF2,4 KM752:55
Timing på Svenska Cykelförbundet. Sportstiming är endast ansvarig för registrering.
För resultatfrågor e-post: brugard@gmail.com