Fristads Cyclocross Weekend - SWE Cup Ungdom och Master - Söndag

Results

Izabella JANSEN
Uddevalla CK
Visade resultat har verifierats och godkänts
Resultat

3 varv

Timmar Minuter Sekunder

Klass Flickor 13-14
Varv 3
Total tid 27:29
Detaljer
Distans totalt 7500 meter
Distans (varv) 2500 meter
Genomsnitt varv 9:06
16,46 km/t
Snabbaste varv 8:52
16,90 km/t
Långsammaste varv 9:24
15,94 km/t
Deltagare (#164)
Izabella JANSEN
Uddevalla CK
Sverige
Varv
Dra horisontellt för att se alla delar
Varv Total tid
Tid Tempo Tid Placering Klockan
Varv 0 0:09 0:09 3 09:30:03
Varv 1 8:52 16,90 km/t 9:01 3 09:38:56
Varv 2 9:03 16,56 km/t 18:05 3 09:47:59
Varv 3 9:24 15,94 km/t 27:29 4 09:57:24
 
Varvtider
Andra resultat för Izabella
ArrangemangKlassPlaceringNettotid
Fristads Cyclocross Weekend - SWE Cup Ungdom, Junior och Elit - Lördag2500 Meter532:04
#2 Söderåsens 2-dagars. Söderåsens linje 10 sep. 2023 med avslutningen av Masterscupen 202311 KM124:54
# 1 Söderåsens 2 dagars. Söderåsens Tempo 9 sep. 2023 med avslutningen av Masterscupen 20236,5 KM111:55,74
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM138:09
Svanesunds 3-dagars - etapp 35 KM19:46,16
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-115:47
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM13:01,63
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb15,6 KM21:00:10
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb12,4 KM249:42
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium4,2 KM351:31
Randers Bike Week 2023 #1 TT5,3 KM39:38
U6 Cycle Tour - stage 64 KM46:45,34
U6 Cycle Tour - stage 52,3 KM422:55
U6 Cycle Tour - stage 47,5 KM517:44
U6 Cycle Tour - stage 315,5 KM532:12
U6 Cycle Tour - stage 213 KM527:55
U6 Cycle Tour - stage 11,8 KM53:04,96
SWE CUP - Nationaldagsloppet10,4 KM219:36
Falkenloppet 202310 KM119:32
Arlanda Testtrack Race 20231,8 KM126:26
MTB SWE Cup #7 XCC BCA-Racet 2022900 Meter1012:31
MTB SWE Cup #6 XCO BCA-Racet 20222,7 KM1025:28
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM234:02
Svanesunds 3-dagars - etapp 35 KM29:35,48
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-120:49
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM13:04,03
Brudfjällsracet SWE cup #6 20227900 Meter114:41
Melleruds Handel-GP 20221,6 KM122:39
Lars RP Kriterium4,3 KM235:42
RINGENLOPPET till minne av Frans Desaix11 KM222:06
U6 Cycle Tour - stage 64 KM47:10,16
U6 Cycle Tour - stage 52,3 KM422:57
U6 Cycle Tour - stage 414 KM431:46
U6 Cycle Tour - stage 37,5 KM434:59
U6 Cycle Tour - stage 211,5 KM324:28
U6 Cycle Tour - stage 11,8 KM43:08,30
Distriktsmästerskap LVG Tempo - Bohuslän-Dals CF3,6 KM16:17,23
SWE CUP - Nationaldagsloppet10,4 KM221:14
Falkenloppet 202210 KM119:56
Kringelloppet GP 20223 KM118:59
Arlanda Testtrack Race 20222,4 KM230:43
Etapp 3 XCC1900 Meter1712:00
Etapp 2 XCO (UCI C1)2,7 KM1633:24
Etapp 1 XCT, Prolog med bergstempo600 Meter172:41
SWE CUP - Giro Himledalen Linje 202217 KM142:31
Giro Himledalen Tempo5 KM110:21,08
Östgötaloppet 202213 KM330:23
Östgötatempot 20226,5 KM314:25,00
Stockholm Cyclocross Weekend - Stockholm Cyclocross-530:24
Stockholm Cyclocross Weekend - CX Täby Park-634:20
Östgötaloppet 20216,5 KM228:29
Östgötatempot 20216,4 KM213:15,90
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM138:46
Svanesunds 3-dagars - etapp 35 KM106,34
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-117:47
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM13:42,70
Svenska Mästerskapen Landsväg - Tempo 20215 KM211:12,80
Postnord U6 Cycle Tour - stage 64 KM28:01,50
Postnord U6 Cycle Tour - stage 52,4 KM223:35
Postnord U6 Cycle Tour - stage 414 KM233:45
Postnord U6 Cycle Tour - stage 315 KM239:04
Postnord U6 Cycle Tour - stage 211,5 KM230:14
Postnord U6 Cycle Tour - stage 11,8 KM23:18,73
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Kortdistans - GP Halland2,8 KM129:10
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg - Linje Ungdom och Master 7,6 KM132:31
HiQ Grand Prix2,8 KM230:59
Arlanda Testtrack Race 20212,4 KM228:14
SWE CUP - Giro Himledalen Linje17 KM254:55
Kinnekulle Cyclassic GP1,1 KM12:49
Svanesunds Grand Prix1,1 KM12:46
Timing på Svenska Cykelförbundet. Sportstiming är endast ansvarig för registrering.
För resultatfrågor e-post: oskar.ekman@hotmail.com

Samarbetspartners