Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb

Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb

Results

Gustav LOVIDIUS
Södertälje CK
Resultat

5 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance U19
Omgange 5
Samlet tid 1:59:19
Nettotid 1:59:19
Point
Point 0
Detaljer
Distance i alt 78,5 km
Distance (omgang) 15,7 km
Gennemsnit omgang 23:51
39,49 km/t
Hurtigste omgang 22:36
41,66 km/t
Langsomste omgang 25:11
37,38 km/t
Deltager (#698)
Gustav LOVIDIUS
Södertälje CK
Sverige
Mand, 17 år (19 i dag)
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Tid Tempo Tid Placering Klokken
Omgang 1 23:32 40,01 km/t 23:32 18 17:44:39
Omgang 2 22:36 41,66 km/t 46:09 15 18:07:16
Omgang 3 25:11 37,38 km/t 1:11:21 16 18:32:28
Omgang 4 24:30 38,44 km/t 1:35:51 15 18:56:58
Omgang 5 23:24 40,25 km/t 1:59:15 14 19:20:22
 
Omgangstider
Andre resultater for Gustav
ArrangementDistancePlaceringNettotid
SWE CUP - Nationaldagsloppet31 KM12:57:41
Falkenloppet 202210 KM11:42:29
Kringelloppet GP 20223 KM139:58
Arlanda Testtrack Race 20222,4 KM146:05
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen16,2 KM273:22:27
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart12,4 KM2817:12,36
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb1,7 KM2639:40
SWE CUP - Giro Himledalen Linje 202260 KM33:07:40
Giro Himledalen Tempo28,2 KM138:08,90
XL-Bygg Götene Kinnekulle Cyclassic42,1 KM164:02:30
Kinnekulleloppet29,5 KM13:02:59
Östgötaloppet 202182 KM141:54:29
SWE CUP - Västboloppet108 KM22:50:47
Svanesunds 3-dagars - etapp 418 KM32:13:10
Svanesunds 3-dagars - etapp 320 KM427:41,98
Svanesunds 3-dagars - etapp 2-234:10
Svanesunds 3-dagars - etapp 11,1 KM42:10,50
Kinnekulle Cyclassic45 KM243:16:14
Kinnekulleloppet29,5 KM63:00:32
Sthlm-serien LVG - Scania Demobana3 KM552:06
Svenska Mästerskapen Landsväg - Tempo 202132 KM643:40,25
Lars RP Kriterium4,3 KM51:19:28
RINGENLOPPET till minne av Frans Desaix11 KM232:19:21
Postnord U6 Cycle Tour - stage 614 KM1819:16,95
Postnord U6 Cycle Tour - stage 52,4 KM211:00:31
Postnord U6 Cycle Tour - stage 4124 KM43:04:54
Postnord U6 Cycle Tour - stage 352,5 KM91:19:13
Postnord U6 Cycle Tour - stage 2123,5 KM72:56:28
Postnord U6 Cycle Tour - stage 13,2 KM134:46,71
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Linje - Skandisloppet7,6 KM62:42:43
Xamera Cup 2 - Mantorp-141:40:05
HiQ Grand Prix2,8 KM250:46
Arlanda Testtrack Race 20212,4 KM41:01:30
SWE CUP - Giro Himledalen Linje148 KM323:48:21
SWE CUP - Giro Himledalen Tempo28 KM1337:52,27
Xamera Cup 4 - Kinnekulle2,04 KM172:18:37
Östgötaloppet 202052 KM11:15:00
Östgötatempot 202015 KM220:59,45
Kinnekulle Cyclassic GP1,2 KM820:26
Kinnekulleloppet Tempo16 KM126:07,49
Svanesundstempot15 KM423:19,86
Svanesunds Grand Prix1,1 KM143:05
Svenska Mästerskap Landsväg Linje 20202,4 KM61:29:43
Stockholms Landsvägscup #1 - Tuvängen GP0,8 KM1331:46
Postnord Training Challenge - Stockholm CF2,4 KM2254:35
Svenska mästerskapen Tempo Landsväg 202016 KM222:57,85
Postnord Training Challenge - Stockholm CF2,4 KM2150:56
Postnord Training Challenge - Stockholm CF2,4 KM752:55
Tidtagning ved DCU Distrikt JF.