Startnr. | Deltagare | Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
1559 | Andreas Roth | QP4GR1 | | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
QP4GR1 | - | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1560 | Anton Jernqvist
JE68 MTB Team
| G2D978 | JE68 MTB Team | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
G2D978 | JE68 MTB Team | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
1561 | Anton Klitsie
ABK PROJEKTPARTNER AB
| XCA5L9 | ABK PROJEKTPARTNER AB | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
XCA5L9 | ABK PROJEKTPARTNER AB | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
1563 | Emil Oom
Fk Trampen
| FJTMUJ | Fk Trampen | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
FJTMUJ | Fk Trampen | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1565 | Joel Blomdell
FK Trampen
| 5LP4BN | FK Trampen | 11:00:30 | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
5LP4BN | FK Trampen | 11:00:30 | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
1567 | Jonas Larsson
Halmstad MTB
| BRY2UF | Halmstad MTB | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
BRY2UF | Halmstad MTB | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1568 | Linus Sjödin
Linus Sjödin
| 8XQQ3L | Linus Sjödin | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
8XQQ3L | Linus Sjödin | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1570 | Martin Lundkvist
CKC4
| X3JXRY | CKC4 | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
X3JXRY | CKC4 | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
1571 | Max Jeppsson
Hörby CK
| 9CY5MH | Hörby CK | 9:00:00 | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9CY5MH | Hörby CK | 9:00:00 | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
1576 | Patrik Jakobsson
Elmhults sportclubb
| Y78329 | Elmhults sportclubb | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
Y78329 | Elmhults sportclubb | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1577 | Peter Eriksson
Ystad MTB CK
| RVY47T | Ystad MTB CK | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
RVY47T | Ystad MTB CK | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
1578 | Pär Nilsson
CK Ringen
| 2UJFBD | CK Ringen | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2UJFBD | CK Ringen | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
1579 | Sam Olsson
CK Ringen
| M6NVRG | CK Ringen | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
M6NVRG | CK Ringen | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1580 | Sophia WIDESTADH
FK Trampen
| DE5KMB | FK Trampen | - | | Damer Junior (13-19) Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
DE5KMB | FK Trampen | - | | Damer Junior (13-19) Start 2 |
|
1582 | Thord Johansson
Ckc4
| K8KZLZ | Ckc4 | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
K8KZLZ | Ckc4 | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
1583 | Kalle Sjöqvist
FK Trampen
| 9B1ZJK | FK Trampen | 11:00:30 | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9B1ZJK | FK Trampen | 11:00:30 | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
1586 | Per Bengtsson
Team Albert
| YRK5LJ | Team Albert | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
YRK5LJ | Team Albert | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1587 | Viktor Gräns
Falkenbergs Cykelklubb
| GY2U55 | Falkenbergs Cykelklubb | 11:00:30 | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
GY2U55 | Falkenbergs Cykelklubb | 11:00:30 | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
1592 | Robin Gustafsson
Hässleholms CK
| ZVA9V2 | Hässleholms CK | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ZVA9V2 | Hässleholms CK | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1594 | Erik Karlsson
CK Ringen
| 5ZY5AF | CK Ringen | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
5ZY5AF | CK Ringen | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
1596 | Malcon Forsell
Hässleholms ck
| 3RGV2C | Hässleholms ck | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
3RGV2C | Hässleholms ck | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1598 | Fredrik Gunnarsson | ZFPKBA | | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ZFPKBA | - | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1601 | Casper Höst
Hörby
| X3DE9Z | Hörby | 9:00:00 | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
X3DE9Z | Hörby | 9:00:00 | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
1602 | Julius Månsson
CK Ringen
| XCX2V | CK Ringen | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
XCX2V | CK Ringen | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1605 | Albin Persson
Bukten Mtb
| QTXQDN | Bukten Mtb | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
QTXQDN | Bukten Mtb | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1606 | Alvin Guldåker
Trampen
| BUVETF | Trampen | - | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
BUVETF | Trampen | - | | Herrar Junior (13-19) Start 2 |
|
1607 | Andreas Bøgsted Møller
Bornholms Cycle Club
| UM15EF | Bornholms Cycle Club | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
UM15EF | Bornholms Cycle Club | - | | Herrar Senior Start 2 |
|
1608 | Annika Löfgren
Team Albert
| Q7Q2M7 | Team Albert | 9:00:00 | | Damer Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
Q7Q2M7 | Team Albert | 9:00:00 | | Damer Senior Start 1 |
|
1609 | Anton Fjordén
Connectitude
| 6JFTC5 | Connectitude | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
6JFTC5 | Connectitude | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1610 | Anton Persson
Bukten MTB
| LY88CR | Bukten MTB | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
LY88CR | Bukten MTB | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
1611 | Benjamin Golba | 31VXTX | | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
31VXTX | - | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
1612 | Björn Adler
Frosta MultiSport
| UF218H | Frosta MultiSport | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
UF218H | Frosta MultiSport | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1613 | Cecilia Andersson
Hörby CK
| 172UFE | Hörby CK | 9:00:00 | | Damer Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
172UFE | Hörby CK | 9:00:00 | | Damer Senior Start 1 |
|
1614 | Cezary Kowalczyk | HYXGRZ | | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HYXGRZ | - | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1615 | Charlotta Bennrup | AN7LBJ | | - | | Damer Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AN7LBJ | - | - | | Damer Senior Start 1 |
|
1616 | Christian Ahlkrona
Granitor
| 31A3R9 | Granitor | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
31A3R9 | Granitor | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1617 | Christian Harkness
Bukten MTB
| FYGD8X | Bukten MTB | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
FYGD8X | Bukten MTB | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
1618 | Christina Ottosson
Team Albert
| 4DC8CA | Team Albert | 9:00:00 | | Damer Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
4DC8CA | Team Albert | 9:00:00 | | Damer Senior Start 1 |
|
1619 | Daniel Petersson
Frosta Multisport
| 9GL961 | Frosta Multisport | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9GL961 | Frosta Multisport | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1620 | Ebbe Månsson
CK Ringen
| ZLVCAQ | CK Ringen | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ZLVCAQ | CK Ringen | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1621 | Ella Pålsson Gustafsson
FK Trampen
| AB45QC | FK Trampen | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AB45QC | FK Trampen | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1622 | Elvira Andersson
Varbergs Mtb
| EJH482 | Varbergs Mtb | 9:00:00 | | Damer Junior (13-19) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
EJH482 | Varbergs Mtb | 9:00:00 | | Damer Junior (13-19) Start 1 |
|
1623 | Emil Flack
Åstorps CK
| 8U71XM | Åstorps CK | - | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
8U71XM | Åstorps CK | - | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
1624 | Emil Tiljander | QRTA35 | | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
QRTA35 | - | 11:00:30 | | Herrar Senior Start 2 |
|
1625 | Emilian Jevtic
Team Albert
| BY8VVG | Team Albert | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
BY8VVG | Team Albert | 9:00:00 | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1626 | Eskil Kannius
Hässleholm CK
| CVAJ5Z | Hässleholm CK | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CVAJ5Z | Hässleholm CK | - | | Ungdomar under 13 år (0-12) Start 1 |
|
1627 | Filip Johansson
Flemming Dreesen Cykelresor
| M6P287 | Flemming Dreesen Cykelresor | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
M6P287 | Flemming Dreesen Cykelresor | - | | Herrar Senior Start 1 |
|
1628 | Filip Svedberg
Värnamo Cykelklubb
| RU5XVG | Värnamo Cykelklubb | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
RU5XVG | Värnamo Cykelklubb | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1629 | Fredrik Dorup
Team Albert MTB Klubb
| V85ATM | Team Albert MTB Klubb | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
V85ATM | Team Albert MTB Klubb | 9:00:00 | | Herrar Senior Start 1 |
|
1630 | Gustav Nedemo
CKC4
| VUCTUN | CKC4 | - | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
VUCTUN | CKC4 | - | | Herrar Junior (13-19) Start 1 |
|