Xamera Cup 2 - Mantorp

Xamera Cup 2 - Mantorp

Results

Johanna PALMQVIST
CK Hymer
Visade resultat har verifierats och godkänts
Resultat

22 varv

Timmar Minuter Sekunder

Klass Damer Elit
Varv 22
Total tid 1:44:42
Detaljer
Genomsnitt varv 4:45
Snabbaste varv 4:25
Långsammaste varv 5:09
Deltagare (#338)
Johanna PALMQVIST
CK Hymer
Sverige
Varv
Dra horisontellt för att se alla delar
Varv Total tid
Tid Tid Placering Klockan
Varv 1 4:47 4:47 8 18:19:47
Varv 2 4:43 9:30 8 18:24:30
Varv 3 4:44 14:15 5 18:29:15
Varv 4 4:36 18:51 1 18:33:51
Varv 5 4:46 23:38 7 18:38:38
Varv 6 4:48 28:26 9 18:43:26
Varv 7 4:59 33:25 10 18:48:25
Varv 8 4:50 38:16 7 18:53:16
Varv 9 4:56 43:12 7 18:58:12
Varv 10 5:09 48:21 12 19:03:21
Varv 11 4:57 53:19 5 19:08:19
Varv 12 4:44 58:04 5 19:13:04
Varv 13 4:35 1:02:39 7 19:17:39
Varv 14 4:38 1:07:17 5 19:22:17
Varv 15 4:40 1:11:58 7 19:26:58
Varv 16 4:40 1:16:38 7 19:31:38
Varv 17 4:42 1:21:20 7 19:36:20
Varv 18 4:40 1:26:01 7 19:41:01
Varv 19 4:42 1:30:43 5 19:45:43
Varv 20 4:48 1:35:31 7 19:50:31
Varv 21 4:44 1:40:16 6 19:55:16
Varv 22 4:25 1:44:42 3 19:59:42
 
Varvtider
Andra resultat för Johanna
ArrangemangKlassPlaceringNettotid
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Kortdistans 2022-157:49
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Linje9,3 KM1646:09
Kringelloppet GP 20223 KM539:26
SWE CUP - Giro Himledalen Linje 202260 KM53:28:35
UppsalaCrossen SWE Cup2,4 KM442:29,48
UppsalaCrossen CX-Pokalen2,4 KM843:32,62
Stockholm Cyclocross Weekend - Stockholm Cyclocross-1853:47
Stockholm Cyclocross Weekend - CX Täby Park-2039:32
SWE CUP - Nationaldagsloppet31 KM102:39:12
Östgötaloppet 202176 KM22:03:30
SWE CUP - Västboloppet90 KM42:45:33
Götenetempot20 KM1131:59,20
Kinnekulleloppet29,5 KM112:32:03
Lars RP Kriterium4,3 KM11:24:12
RINGENLOPPET till minne av Frans Desaix11 KM112:37:34
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Kortdistans - GP Halland2,8 KM11:07:10
SCF Svenska Mästerskapen Landsväg Linje - Skandisloppet7,6 KM322:17:12
HiQ Grand Prix2,8 KM252:00
Arlanda Testtrack Race 20212,4 KM243:21
SWE CUP - Giro Himledalen Linje102 KM73:04:36
Xamera Cup 4 - Kinnekulle2,04 KM51:37:49
Xamera Cup 3 - Axamo0,95 KM444:16
Xamera Cup 1 - Sviestad2,1 KM21:39:47
Skandisloppet - Svenska Mästerskapen Landsväg Linje7,6 KM53:04:52
Kinnekulle Cyclassic GP1,2 KM254:31
Svenska Mästerskap Landsväg Linje 20202,4 KM11:00:12
Timing på Svenska Cykelförbundet. Sportstiming är endast ansvarig för registrering.
För resultatfrågor e-post: brugard@gmail.com