Resultat
4 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U15 |
Omgange | 4 |
Samlet tid | 1:29:28,65 |
Point | 2 |
Detaljer
Starttidspunkt | 08:00:00 |
Dato | 3. oktober 2021 |
Detaljer
Distance i alt | 38,8 km |
Distance (omgang) | 9,7 km |
Gennemsnit omgang | 22:22,16 26,02 km/t |
Hurtigste omgang | 21:21,41 27,25 km/t |
Langsomste omgang | 23:01,12 25,28 km/t |
Deltager (#137)
Gustav Schlüter | |
Roskilde Cykle Ring | |
Danmark | |
Mand, 12 år (14 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 21:21,41 | 27,25 km/t | 21:21,41 | 17 | 08:21:21 | |||
Omgang 2 | 22:22,82 | 26,00 km/t | 43:44,23 | 17 | 08:43:44 | |||
Omgang 3 | 23:01,12 | 25,28 km/t | 1:06:45,35 | 17 | 09:06:45 | |||
Omgang 4 | 22:43,29 | 25,61 km/t | 1:29:28,65 | 17 | 09:29:28 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Gustav
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM i cykelcross 2024 - Holbæk | 14-01-2024 | 2,7 KM | 7 | 5 omgange | 40:19 | 20,09 km/t | 2:59 min/km |
Challenge cross-cup Finale - Kalundborg | 07-01-2024 | - | 9 | 5 omgange | 43:49 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross4Life & Sjællandsmesterskab | 30-12-2023 | - | 3 | 7 omgange | 49:25 | 0,00 km/t | - min/km |
CX - Næstved BC | 10-12-2023 | - | 7 | 4 omgange | 40:42 | 0,00 km/t | - min/km |
Challenge cross-cup 5. afdeling - Erling Hansen’s cross mindeløb | 19-11-2023 | - | 8 | 4 omgange | 41:04 | 0,00 km/t | - min/km |
Challenge cross-cup 4. afdeling - ABC | 18-11-2023 | - | 9 | 6 omgange | 1:06:20 | 0,00 km/t | - min/km |
Challenge cross-cup 3. afdeling - Odense | 12-11-2023 | 2500 Meter | 7 | 5 omgange | 39:34 | 18,95 km/t | 3:09 min/km |
Grote Prijs CK Aarhus - UCI C2 | 29-10-2023 | 1,5 KM | 15 | 4 omgange | 42:18 | 8,51 km/t | 7:03 min/km |
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 2 | 2 omgange | 1:15:14 | 32,05 km/t | 1:52 min/km |
Challenge cross-cup 2. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2023 | - | 3 | 7 omgange | 38:15 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 17 | 3 omgange | 2:00:30,43 | 38,54 km/t | 1:33 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 35 | 8 omgange | 1:44:23 | 39,54 km/t | 1:31 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 10 | 3 omgange | 1:49:07 | 40,90 km/t | 1:28 min/km |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 4 | 3 omgange | 48:26,15 | 38,28 km/t | 1:34 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 8,5 KM | 5 | 2 omgange | 57:29 | 17,74 km/t | 3:22 min/km |
#2 Söderåsens 2-dagars. Söderåsens linje 10 sep. 2023 med avslutningen av Masterscupen 2023 | 10-09-2023 | 28,5 KM | 1 | 1 omgange | 53:25 | 32,01 km/t | 1:52 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 21 | 6 omgange | 1:12:08 | 39,17 km/t | 1:31 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 16,57 KM | 6 | 24:31 | 24:31 | 40,54 km/t | 1:28 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 3 | 2 omgange | 1:09:35 | 37,25 km/t | 1:36 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 5 | 3 omgange | 1:08:52 | 37,63 km/t | 1:35 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 16 | 3 omgange | 1:18:30 | 35,77 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 14 | 3 omgange | 1:02:36 | 35,65 km/t | 1:40 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 5 | 7 omgange | 48:06 | 36,67 km/t | 1:38 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 5,3 KM | 6 | 7:42 | 7:42 | 41,22 km/t | 1:27 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2023 | 11-06-2023 | 9,1 KM | 3 | 4 omgange | 57:16,40 | 38,13 km/t | 1:34 min/km |
CAMPIONE Grand Prix Sandbjerg 2023 | 04-06-2023 | 9,4 KM | 3 | 4 omgange | 58:23,99 | 38,63 km/t | 1:33 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 9 | 4 omgange | 1:18:49 | 36,54 km/t | 1:38 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 12,2 KM | 19 | 3 omgange | 1:02:40 | 35,04 km/t | 1:42 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 19,2 KM | 9 | 2 omgange | 1:05:03 | 35,41 km/t | 1:41 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023 | 21-05-2023 | 10,5 KM | 1 | 1:10:48,76 | 1:10:48,76 | 35,59 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 19 | 3 omgange | 1:24:16 | 34,60 km/t | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 43,8 KM | 19 | 4:25:48 | 4:25:48 | 9,89 km/t | 6:04 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 17 | 3 omgange | 1:17:22 | 36,52 km/t | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 4 | 18:56,09 | 18:54,41 | 25,39 km/t | 2:21 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 6 | 7 omgange | 17:38 | 40,46 km/t | 1:28 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 50 | 2 omgange | 1:07:39 | 34,23 km/t | 1:45 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 5 | 3 omgange | 1:13:12,99 | 35,89 km/t | 1:40 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 7,6 KM | 4 | 4 omgange | 52:27 | 34,77 km/t | 1:43 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 10 | 5 omgange | 1:25:09 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 4 | 5 omgange | 1:02:47 | 35,83 km/t | 1:40 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 14 | 35:49 | 35:49 | 61,39 km/t | 0:58 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 3 | 1 omgange | 6:46 | 23,94 km/t | 2:30 min/km |
ABC København 2023 | 23-04-2023 | 7,1 KM | 8 | 5 omgange | 55:44,44 | 38,21 km/t | 1:34 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 13,5 KM | 2 | 20:18,63 | 20:18,63 | 39,88 km/t | 1:30 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 5,5 KM | 5 | 7 omgange | 1:05:14 | 35,41 km/t | 1:41 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 5 KM | 12 | 6 omgange | 50:08 | 35,90 km/t | 1:40 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 13,1 KM | 4 | 3 omgange | 1:04:15 | 36,70 km/t | 1:38 min/km |
Vitamin Well Grand Prix 2023 -Amager Cykle Ring | 06-04-2023 | 14 KM | 2 | 3 omgange | 1:12:56,86 | 34,55 km/t | 1:44 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 5 | 2 omgange | 1:21:45 | 33,76 km/t | 1:46 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 4 | 6 omgange | 56:38,64 | 33,05 km/t | 1:48 min/km |
DM i cykelcross 2023 - ABC København | 14-01-2023 | - | 7 | 4 omgange | 41:46 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross Cup Finale - Møllebakken, Kalundborg CC | 08-01-2023 | - | 4 | 5 omgange | 37:07 | 0,00 km/t | - min/km |
Cross4Life p/b Stilladsteamet | 18-12-2022 | - | 4 | 5 omgange | 48:09 | 0,00 km/t | - min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 7,3 KM | 12 | 5 omgange | 1:00:04,63 | 36,45 km/t | 1:38 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 17 | 4 omgange | 56:22 | 36,62 km/t | 1:38 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 9 | 3 omgange | 51:25 | 37,81 km/t | 1:35 min/km |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022 | 18-09-2022 | 10,3 KM | 7 | 3 omgange | 49:47,65 | 37,23 km/t | 1:36 min/km |
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022 | 17-09-2022 | 15 KM | 8 | 24:25,70 | 24:25,70 | 36,84 km/t | 1:37 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 8,5 KM | 8 | 4 omgange | 55:40 | 36,64 km/t | 1:38 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 31,2 KM | 10 | 6 omgange | 49:31,54 | 226,79 km/t | 0:15 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 15,4 KM | 12 | 3 omgange | 1:15:47,83 | 36,57 km/t | 1:38 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 13,5 KM | 20 | 21:35,39 | 21:35,39 | 37,52 km/t | 1:35 min/km |
Nordisk Mesterskab Master 2022 linjeløb LFCK | 21-08-2022 | 10 KM | 8 | 4 omgange | 1:06:47,91 | 35,93 km/t | 1:40 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 15 | 4 omgange | 1:14:12,29 | 33,96 km/t | 1:46 min/km |
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2022 | 26-06-2022 | 9,4 KM | 6 | 4 omgange | 1:07:45,01 | 33,30 km/t | 1:48 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 6 | 2 omgange | 1:10:08 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 11 | 4 omgange | 1:23:55 | 34,32 km/t | 1:44 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 12,2 KM | 12 | 3 omgange | 1:06:55 | 32,81 km/t | 1:49 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 9 | 4 omgange | 1:24:15 | 33,32 km/t | 1:48 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 30 | 3 omgange | 1:32:34 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 39 | 3 omgange | 1:43:10 | 27,39 km/t | 2:11 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 19 | 20:33,09 | 20:33,09 | 36,20 km/t | 1:39 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 21 | 7 omgange | 20:41 | 34,51 km/t | 1:44 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21-05-2022 | 7,6 KM | 4 | 4 omgange | 54:15 | 33,61 km/t | 1:47 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 12 | 5 omgange | 1:27:18,95 | 31,51 km/t | 1:54 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 13 | 9 omgange | 42:43,51 | 35,14 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 9 | 5 omgange | 1:07:37,64 | 33,27 km/t | 1:48 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 15 | 6 omgange | 41:09,83 | 34,98 km/t | 1:42 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 10 KM | 9 | 16:14,53 | 16:14,53 | 36,94 km/t | 1:37 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2022 | 01-05-2022 | 9,1 KM | 10 | 4 omgange | 1:02:05,52 | 35,17 km/t | 1:42 min/km |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring | 24-04-2022 | 14 KM | 10 | 3 omgange | 1:16:01,26 | 33,15 km/t | 1:48 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 5,5 KM | 18 | 7 omgange | 1:09:18 | 33,33 km/t | 1:48 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 5 KM | 16 | 6 omgange | 53:37 | 33,57 km/t | 1:47 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16-04-2022 | 13,1 KM | 18 | 3 omgange | 1:14:13 | 31,77 km/t | 1:53 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 13,4 KM | 11 | 3 omgange | 1:30:17,31 | 26,71 km/t | 2:14 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03-04-2022 | 12 KM | 8 | 20:01,58 | 20:01,58 | 35,95 km/t | 1:40 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24-10-2021 | 5,5 KM | 10 | 7 omgange | 1:14:39 | 30,94 km/t | 1:56 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23-10-2021 | 5 KM | 13 | 6 omgange | 57:32 | 31,28 km/t | 1:55 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22-10-2021 | 13 KM | 12 | 24:32 | 24:32 | 31,78 km/t | 1:53 min/km |
CK FIX Linjeløb 2021 | 02-10-2021 | 14,6 KM | 12 | 3 omgange | 1:21:10,31 | 32,38 km/t | 1:51 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 26 | 4 omgange | 58:48 | 35,10 km/t | 1:42 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 27 | 3 omgange | 53:45 | 35,15 km/t | 1:42 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #3- LL | 19-09-2021 | 5,2 KM | 23 | 8 omgange | 1:13:17,57 | 34,06 km/t | 1:45 min/km |
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 11,1 KM | 19 | 4 omgange | 1:11:18,36 | 37,36 km/t | 1:36 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 11 KM | 3 | 2 omgange | 41:43 | 31,63 km/t | 1:53 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 7,6 KM | 7 | 3 omgange | 47:55 | 28,54 km/t | 2:06 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 8,97 KM | 3 | 3 omgange | 50:06 | 32,23 km/t | 1:51 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 8,97 KM | 4 | 14:45,48 | 14:45,48 | 36,47 km/t | 1:38 min/km |
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021 | 22-08-2021 | 2 KM | 2 | 6 omgange | 19:53,10 | 36,21 km/t | 1:39 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 12 KM | 1 | 20:47,67 | 20:47,67 | 34,62 km/t | 1:43 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #2- TT | 15-08-2021 | 5,2 KM | 1 | 22:17,00 | 18:17,00 | 17,06 km/t | 3:30 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 2 | 2:41:04 | 2:41:04 | 5,81 km/t | 10:19 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 10 | 2 omgange | 46:01 | 32,33 km/t | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 2 | 6 omgange | 48:01 | 31,49 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 1 | 8:36 | 8:36 | 36,95 km/t | 1:37 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 2 | 2 omgange | 51:20,98 | 32,72 km/t | 1:50 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1-linjeløb | 26-06-2021 | 5,2 KM | 2 | 4 omgange | 40:27,43 | 30,85 km/t | 1:56 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1 | 26-06-2021 | 5,2 KM | 2 | 5:45,53 | 5:45,53 | 54,18 km/t | 1:06 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 2 | 1 omgange | 42:03 | 30,82 km/t | 1:56 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 5 | 3 omgange | 48:32 | 31,52 km/t | 1:54 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 3 | 3 omgange | 57:19,78 | 32,97 km/t | 1:49 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 6,79 KM | 2 | 4 omgange | 52:44,45 | 30,90 km/t | 1:56 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 3 | 2 omgange | 43:43 | 32,93 km/t | 1:49 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 4 | 2 omgange | 43:59 | 33,28 km/t | 1:48 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 2 | 2 omgange | 54:39 | 31,62 km/t | 1:53 min/km |
State Energy Race 2021 presented by OCC | 25-04-2021 | 9,1 KM | 5 | 3 omgange | 57:44,44 | 28,37 km/t | 2:06 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 7,3 KM | 2 | 2 omgange | 27:36,11 | 31,74 km/t | 1:53 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 2 | 3 omgange | 24:17 | 30,37 km/t | 1:58 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 14 | 3 omgange | 49:30 | 27,63 km/t | 2:10 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 27-09-2020 | 8,6 KM | 5 | 3 omgange | 47:38 | 32,49 km/t | 1:50 min/km |
Hydro løbet 2020 - Tønder 2020 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Damecup | 26-09-2020 | 10,5 KM | 7 | 2 omgange | 38:51 | 32,43 km/t | 1:51 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 4 | 2 omgange | 53:57 | 32,03 km/t | 1:52 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 4 | 20 omgange | 25:25 | 35,39 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 5 | 16 omgange | 20:08 | 35,75 km/t | 1:40 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 4 | 1:09 | 1:09 | 38,61 km/t | 1:33 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 5 | 0:05 | 0:05 | 0,00 km/t | - min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 2 | 20 omgange | 29:10 | 411,29 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 2 | 12 omgange | 17:32 | 410,63 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 6 | 1:18 | 1:25 | 42,35 km/t | 1:25 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 2 | 1 omgange | 2:00 | 30,00 km/t | 2:00 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 7 | 3 omgange | 46:50 | 33,05 km/t | 1:48 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 10,5 KM | 6 | 2 omgange | 39:12 | 32,14 km/t | 1:52 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 4,1 KM | 2 | 4 omgange | 30:34 | 32,19 km/t | 1:51 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 11,3 KM | 1 | 20:13,66 | 20:13,66 | 33,52 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 13 | 2 omgange | 1:04:07 | 29,01 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 13 | 2 omgange | 1:04:07 | 29,01 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 5 | 2 omgange | 46:39 | 31,89 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 5 | 2 omgange | 46:39 | 31,89 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 9 | 4 omgange | 48:46 | 28,05 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 9 | 4 omgange | 48:46 | 28,05 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 9 | 9:26 | 9:26 | 33,68 km/t | 1:46 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 9 | 9:26 | 9:26 | 33,68 km/t | 1:46 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 5,7 KM | 1 | 3 omgange | 31:52 | 32,20 km/t | 1:51 min/km |
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2 | 16-06-2019 | 8,5 KM | 1 | 2 omgange | 34:46 | 29,33 km/t | 2:02 min/km |
Principia Løbet. 3. afd. Marcello Bergamo Pinse Cup - Randers | 10-06-2019 | 9 KM | 1 | 2 omgange | 34:33 | 31,25 km/t | 1:55 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 2 | 1 omgange | 23:35 | 31,03 km/t | 1:56 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 2 | 1 omgange | 29:58 | 28,62 km/t | 2:05 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05-05-2019 | 15,6 KM | 1 | 1 omgange | 54:07 | 17,29 km/t | 3:28 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 22-04-2019 | 5,5 KM | 1 | 3 omgange | 35:50 | 27,63 km/t | 2:10 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 21-04-2019 | 7 KM | 1 | 2 omgange | 27:26 | 30,61 km/t | 1:57 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring - U19 UnoX Cup 2 afd | 20-04-2019 | 13,1 KM | 1 | 1 omgange | 25:48 | 30,46 km/t | 1:58 min/km |
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU) | 30-09-2018 | 8,6 KM | 6 | 2 omgange | 37:24 | 27,59 km/t | 2:10 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 4 | 1 omgange | 22:33 | 27,92 km/t | 2:08 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02-09-2018 | 7,4 KM | 2 | 2 omgange | 31:38 | 28,06 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #4 | 29-07-2018 | 4,2 KM | 3 | 3 omgange | 24:15 | 31,18 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week #Samlet Resultat | 29-07-2018 | 4,2 KM | 6 | 0:00 | 1:44:32 | 2,41 km/t | 24:53 min/km |
Randers Bike Week #3 | 28-07-2018 | 12,4 KM | 5 | 1 omgange | 25:49 | 28,82 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week #2 | 27-07-2018 | 15,5 KM | 3 | 1 omgange | 32:31 | 28,60 km/t | 2:05 min/km |
Randers Bike Week #1 + Jutlander Bank Grand Prix 2018 | 26-07-2018 | 1,4 KM | 10 | 6 omgange | 22:07 | 22,79 km/t | 2:37 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 3 | 1 omgange | 33:00 | 25,81 km/t | 2:19 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 2 | 1 omgange | 22:07 | 33,09 km/t | 1:48 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 7 KM | 4 | 1 omgange | 29:07 | 14,42 km/t | 4:09 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 02-04-2018 | 5,5 KM | 1 | 3 omgange | 34:07 | 29,02 km/t | 2:04 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 01-04-2018 | 7 KM | 3 | 2 omgange | 31:21 | 26,79 km/t | 2:14 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Hjørring | 31-03-2018 | 13,1 KM | 4 | 1 omgange | 29:36 | 26,54 km/t | 2:15 min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: martinflindt@koegecykelring.dk