Resultat
3 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U11 |
Omgange | 3 |
Samlet tid | 31:30 |
Point | 110 |
Detaljer
Starttidspunkt | 12:34:02 |
Dato | 14. april 2018 |
Detaljer
Distance i alt | 9 km |
Distance (omgang) | 3 km |
Gennemsnit omgang | 10:13 17,59 km/t |
Hurtigste omgang | 9:59 18,00 km/t |
Langsomste omgang | 10:21 17,39 km/t |
Deltager (#1804)
Nikolaj Solsbæk | |
Aarhus MTB | |
Danmark | |
Mand, 8 år (14 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 0 | 0:48 | 0:48 | 6 | 12:34:51 | ||||
Omgang 1 | 10:21 | 17,39 km/t | 11:10 | 6 | 12:45:12 | |||
Omgang 2 | 10:20 | 17,40 km/t | 21:30 | 6 | 12:55:33 | |||
Omgang 3 | 9:59 | 18,00 km/t | 31:30 | 5 | 13:05:33 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Nikolaj
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cyklebørsen & KIDS LIGA MTB Vintercup #4 Randers (2024) | 02-03-2024 | 4,5 KM | 13 | 4 omgange | 1:05:24 | 16,51 km/t | 3:38 min/km |
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 13 | 2 omgange | 1:25:56 | 28,07 km/t | 2:08 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 29 | 4 omgange | 53:23 | 38,66 km/t | 1:33 min/km |
Shimano MTB Liga #4 - Sorø C2 | 20-08-2023 | 5,5 KM | 14 | 2 omgange | 39:54 | 16,54 km/t | 3:37 min/km |
Aarhus MTB - DCU XCO løb (J/F mesterskab) | 13-08-2023 | 6,7 KM | 7 | 3 omgange | 53:41 | 22,46 km/t | 2:40 min/km |
Midtjysk MTB Cup 2023 #5 Haunstrup | 09-08-2023 | - | 1 | 4 omgange | 47:05 | 0,00 km/t | - min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 10 KM | 3 | 3 omgange | 45:25 | 39,62 km/t | 1:30 min/km |
Shimano MTB Liga #3- Varde C2 | 11-06-2023 | 6 KM | 8 | 3 omgange | 54:57 | 19,65 km/t | 3:03 min/km |
XCC (Short track) MTB DM 2023 - Aalborg MTB | 28-05-2023 | 1,1 KM | 17 | 9 omgange | 21:44 | 27,32 km/t | 2:11 min/km |
XCO MTB DM 2023 - Aalborg MTB | 27-05-2023 | 5,8 KM | 32 | 1 omgange | 19:43 | - | - |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 14 | 3 omgange | 1:24:16 | 34,60 km/t | 1:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 43,8 KM | 22 | 4:26:21 | 4:26:21 | 9,87 km/t | 6:04 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 20 | 3 omgange | 1:17:37 | 36,41 km/t | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 21 | 20:04,17 | 20:02,68 | 23,95 km/t | 2:30 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 35 | 7 omgange | 19:02 | 37,50 km/t | 1:35 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 33 | 2 omgange | 1:05:24 | 35,41 km/t | 1:41 min/km |
Shimano MTB Liga #2 - Roskilde C2 | 14-05-2023 | 5 KM | 29 | 2 omgange | 32:50 | - | - |
Shimano MTB Liga #1 - Randers C1 | 30-04-2023 | 4,7 KM | 14 | 3 omgange | 55:26 | 15,26 km/t | 3:55 min/km |
KRITERIUM FREDERIKSHØJ/WINDOWMASTER powered by MARTINSEN | 23-04-2023 | 1,75 KM | 10 | 12 omgange | 34:36 | 36,41 km/t | 1:38 min/km |
MTB KOLDING - DCU XCO løb 2023 | 16-04-2023 | 4 KM | 7 | 3 omgange | 47:41 | 15,10 km/t | 3:58 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 5,5 KM | 9 | 7 omgange | 1:08:27 | 33,75 km/t | 1:46 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 5 KM | 6 | 6 omgange | 50:07 | 35,91 km/t | 1:40 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 13,1 KM | 7 | 3 omgange | 1:06:37 | 35,39 km/t | 1:41 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 30 | 2 omgange | 1:30:30 | 30,50 km/t | 1:58 min/km |
KidsLiga 2022 | 09-10-2022 | 2,5 KM | 7 | 6 omgange | 46:15 | 19,46 km/t | 3:05 min/km |
KidsLiga 2022 | 09-10-2022 | - | 4 | 4 omgange | 45:46 | 0,00 km/t | - min/km |
KidsLiga 2022 | 09-10-2022 | 2 KM | 8 | 6 omgange | 47:09 | 15,27 km/t | 3:55 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 16 | 3 omgange | 51:46 | 37,55 km/t | 1:35 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 7 | 2 omgange | 1:31:20 | 33,24 km/t | 1:48 min/km |
CK Aarhus | 17-09-2022 | 8 KM | 3 | 5 omgange | 1:14:06 | 32,38 km/t | 1:51 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 8,5 KM | 13 | 4 omgange | 1:01:07 | 33,38 km/t | 1:47 min/km |
KidsLiga 2022 | 03-09-2022 | 2 KM | 6 | 6 omgange | 48:25 | 14,87 km/t | 4:02 min/km |
Aarhus MTB - DCU XCO løb (J/F mesterskab) | 28-08-2022 | 6,7 KM | 11 | 2 omgange | 45:37 | 17,62 km/t | 3:24 min/km |
KidsLiga 2022 | 21-08-2022 | 2 KM | 7 | 6 omgange | 53:45 | 13,39 km/t | 4:28 min/km |
MTB Randers Street Challenge 5.2 - 2022 | 18-08-2022 | 5 KM | 9 | 9 omgange | 1:26:21 | 31,27 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 27 | 3 omgange | 1:27:58 | 31,92 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 26 | 3:35:20 | 3:35:20 | 4,35 km/t | 13:48 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 28 | 3 omgange | 1:06:29 | 33,57 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 27 | 7 omgange | 52:27 | 33,63 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 5,3 KM | 28 | 8:26 | 8:26 | 37,67 km/t | 1:35 min/km |
XCC (Short Track) MTB DM 2022 - Rold | 26-06-2022 | 1,1 KM | 20 | 6 omgange | 24:48 | 15,97 km/t | 3:45 min/km |
XCO MTB DM 2022 - Rold | 25-06-2022 | 5,8 KM | 15 | 3 omgange | 48:56 | 21,33 km/t | 2:48 min/km |
Shimano MTB Liga #4 - Varde C2 | 12-06-2022 | 5,8 KM | 16 | 3 omgange | 56:41 | 18,42 km/t | 3:15 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 21 | 4 omgange | 1:31:46 | 31,38 km/t | 1:54 min/km |
Shimano MTB Liga #3 - Randers C1 | 05-06-2022 | 4,7 KM | 24 | 3 omgange | 1:01:37 | 13,73 km/t | 4:22 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 36 | 3 omgange | 1:32:34 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 39 | 3 omgange | 1:43:10 | 27,39 km/t | 2:11 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 37 | 22:28,14 | 22:28,14 | 33,11 km/t | 1:48 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 37 | 7 omgange | 23:22 | 30,55 km/t | 1:57 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21-05-2022 | 7,6 KM | 10 | 4 omgange | 57:10 | 31,91 km/t | 1:52 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 12 | 3 omgange | 1:24:08 | 30,81 km/t | 1:56 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 11 KM | 8 | 3 omgange | 1:02:18 | 31,78 km/t | 1:53 min/km |
Shimano MTB Liga #1 - Odense C2 | 24-04-2022 | 5,8 KM | 15 | 3 omgange | 46:38 | 22,38 km/t | 2:40 min/km |
MTB KOLDING - DCU XCO løb 2022 | 03-04-2022 | 4 KM | 11 | 3 omgange | 50:08 | 14,36 km/t | 4:10 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 15 | 2 omgange | 1:24:14 | 32,76 km/t | 1:49 min/km |
Cyklebørsen MTBvintercup # 1 (2022) | 26-02-2022 | 4,5 KM | 3 | 4 omgange | 1:12:14 | 14,95 km/t | 4:00 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #5 - Roskilde C2 2021 | 02-10-2021 | 3,8 KM | 10 | 3 omgange | 43:49 | 15,61 km/t | 3:50 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #4 - Randers C2 | 19-09-2021 | 2,65 KM | 5 | 3 omgange | 30:38 | 15,57 km/t | 3:51 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 2 | 2 omgange | 52:18 | 33,04 km/t | 1:48 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 13,56 KM | 4 | 2 omgange | 50:36 | 32,15 km/t | 1:51 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11-09-2021 | 13,7 KM | 2 | 23:19,57 | 23:19,57 | 35,24 km/t | 1:42 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #3 Sorø BC C2 | 05-09-2021 | 4 KM | 5 | 4 omgange | 50:27 | 19,03 km/t | 3:09 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 8,97 KM | 6 | 3 omgange | 50:06 | 32,23 km/t | 1:51 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 8,97 KM | 5 | 14:47,16 | 14:47,16 | 36,40 km/t | 1:38 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15-08-2021 | 7,25 KM | 2 | 4 omgange | 57:29 | 30,27 km/t | 1:58 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #2 - Rold C2 | 14-08-2021 | 4 KM | 5 | 3 omgange | 43:33 | 16,53 km/t | 3:37 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 3 | 2:41:09 | 2:41:09 | 5,81 km/t | 10:19 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 5 | 2 omgange | 46:01 | 32,33 km/t | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 4 | 6 omgange | 48:03 | 31,46 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 3 | 8:40 | 8:40 | 36,67 km/t | 1:38 min/km |
Holte MTB DM 2021 | 26-06-2021 | - | 6 | 5 omgange | 43:14 | 0,00 km/t | - min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 3 | 1 omgange | 42:08 | 30,75 km/t | 1:57 min/km |
Shimano MTB Ligaen – Powered by Allbike #1 - Varde C2 | 12-06-2021 | 4,2 KM | 5 | 3 omgange | 46:11 | 16,37 km/t | 3:39 min/km |
DCU MTB-løb i Kongshøjskoven - Aalborg - Pre-Liga løb | 30-05-2021 | 4,5 KM | 7 | 3 omgange | 45:38 | 17,75 km/t | 3:22 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 4 | 2 omgange | 43:45 | 32,91 km/t | 1:49 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 2 | 2 omgange | 43:27 | 33,68 km/t | 1:46 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 3 | 2 omgange | 54:51 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
6 timer i Rold | 15-05-2021 | 10 KM | 16 | 2 omgange | 1:30:15 | 13,30 km/t | 4:30 min/km |
DCU MTB Vissenbjerg - Pre-Liga løb | 09-05-2021 | 4 KM | 8 | 4 omgange | 39:32 | 24,28 km/t | 2:28 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 9,17 KM | 2 | 3 omgange | 53:54,09 | 30,62 km/t | 1:57 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 2 | 9 omgange | 27:16,67 | 32,33 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 9,4 KM | 4 | 16:48,89 | 16:48,89 | 33,54 km/t | 1:47 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 5 | 3 omgange | 43:19,36 | 31,18 km/t | 1:55 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 1 | 3 omgange | 23:57 | 30,80 km/t | 1:56 min/km |
X-sauce cuppen #3, XCO, Vejle 2020 | 10-10-2020 | 2,5 KM | 10 | 5 omgange | 39:36 | 18,94 km/t | 3:10 min/km |
X-sauce cuppen #2, XCO, Fredericia 2020 | 04-10-2020 | 2,5 KM | 7 | 5 omgange | 49:51 | 15,04 km/t | 3:59 min/km |
DM XCO - Vejle 2020 | 26-09-2020 | 2000 Meter | 8 | 4 omgange | 33:29 | 14,33 km/t | 4:11 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 7 | 2 omgange | 53:58 | 32,01 km/t | 1:52 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 8 | 20 omgange | 25:25 | 35,39 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 9 | 11 omgange | 13:59 | 35,36 km/t | 1:41 min/km |
Tour de Tønder 2 - 2020 | 30-08-2020 | 750 Meter | 8 | 1:12 | 1:12 | 37,00 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Tønder 2- DCU POINT - 2020 | 30-08-2020 | - | 9 | 0:09 | 0:09 | 0,00 km/t | - min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 10 | 2 omgange | 1:02:57 | 29,74 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 9 | 0:00 | 2:48:07 | 5,57 km/t | 10:46 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 8 | 2 omgange | 47:49 | 31,12 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 7 | 6 omgange | 47:57 | 31,53 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 10 | 9:24 | 9:24 | 33,81 km/t | 1:46 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 7 | 20 omgange | 29:34 | 405,79 km/t | 0:08 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 10 KM | 7 | 6 omgange | 9:09 | 392,94 km/t | 0:09 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 7 | 1:30 | 1:30 | 40,00 km/t | 1:30 min/km |
Tour de Tønder 2020 | 05-07-2020 | 1 KM | 7 | 1 omgange | 7:00 | 8,57 km/t | 7:00 min/km |
Shimano Ligaen 2019 p/b SIXT #4 Copenhagen | 22-09-2019 | - | 4 | 2 omgange | 25:16 | 0,00 km/t | - min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #3 Aalborg | 14-09-2019 | - | 2 | 2 omgange | 25:07 | 0,00 km/t | - min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08-09-2019 | 5,3 KM | 2 | 3 omgange | 32:34 | 29,29 km/t | 2:02 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 11,3 KM | 5 | 21:45,65 | 21:45,65 | 31,16 km/t | 1:55 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24-08-2019 | 7,4 KM | 3 | 2 omgange | 28:18 | 31,37 km/t | 1:54 min/km |
Race Days Kolding p/b SRAM #2 | 17-08-2019 | - | 4 | 3 omgange | 26:08 | - km/t | - min/km |
MTB Randers Street Challenge 4.0 - 2019 | 15-08-2019 | 5 KM | 2 | 6 omgange | 1:02:24 | 28,85 km/t | 2:04 min/km |
12 Timer i Jylland 2019 | 10-08-2019 | 10,5 KM | 8 | 4 omgange | 2:21:50 | 17,77 km/t | 3:22 min/km |
12 Timer i Jylland 2019 | 10-08-2019 | 428 Meter | 141 | 1:39 | 1:39 | 61,79 km/t | 0:58 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #2 Varde | 29-06-2019 | 4,2 KM | 1 | 2 omgange | 29:42 | 16,96 km/t | 3:32 min/km |
Race Days Vejle p/b SRAM #1 | 01-06-2019 | 4800 Meter | 1 | 3 omgange | 35:58 | 24,01 km/t | 2:29 min/km |
DM XCM 2019 - Aarhus MTB | 12-05-2019 | 25 KM | 2 | 1:28:03 | 1:27:21 | 17,17 km/t | 3:29 min/km |
Shimano Ligaen p/b SIXT 2019 #1 Holte | 28-04-2019 | 3 KM | 2 | 3 omgange | 26:55 | 20,06 km/t | 2:59 min/km |
DCU XCO - Racing Kolding sæsonåbneren 2019 | 07-04-2019 | - | 1 | 4 omgange | 27:52 | 0,00 km/t | - min/km |
Cyklebørsen MTBvintercup # 2 (2018/19) | 01-12-2018 | 6 KM | 7 | 2 omgange | 50:49 | 14,17 km/t | 4:14 min/km |
Cyklebørsen MTBvintercup # 1 (2018/19) | 10-11-2018 | 4,5 KM | 4 | 2 omgange | 43:42 | 12,35 km/t | 4:51 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #5 Slangerup | 23-09-2018 | 2,6 KM | 4 | 3 omgange | 41:51 | 11,18 km/t | 5:21 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #4 Aalborg | 15-09-2018 | 3 KM | 2 | 2 omgange | 37:37 | 9,57 km/t | 6:16 min/km |
MTB Randers Street Challenge 3.0 - 2018 | 16-08-2018 | 5 KM | 2 | 4 omgange | 1:05:07 | 18,43 km/t | 3:15 min/km |
XCO UCI C1 Kolding Race Day's p/b SRAM 2018 | 11-08-2018 | - | 3 | 4 omgange | 39:57 | - km/t | - min/km |
Albike Cuppen 2018 - #5 Aarhus MTB | 13-06-2018 | - | 2 | 2 omgange | 36:28 | - km/t | - min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #3 Varde | 09-06-2018 | 4,17 KM | 5 | 2 omgange | 36:40 | 13,64 km/t | 4:23 min/km |
Shimano Ligaen 2018 - #2 Silkeborg | 26-05-2018 | 3,5 KM | 4 | 3 omgange | 39:26 | 15,98 km/t | 3:45 min/km |
DCU MTB XCO Racing Kolding | 08-04-2018 | 1,4 KM | 4 | 3 omgange | 28:24 | 8,87 km/t | 6:45 min/km |
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 6 | 24-03-2018 | - | 6 | 2 omgange | 48:27 | - km/t | - min/km |
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 3 | 06-01-2018 | - | 9 | 2 omgange | 49:57 | - km/t | - min/km |
Cyklebørsen MTB vintercup 2017/2018 # 2 | 16-12-2017 | 4,5 KM | 9 | 2 omgange | 43:01 | 12,55 km/t | 4:46 min/km |
Flammen Liga powered by SRAM 2017 #4 Silkeborg C1 | 12-08-2017 | 1 KM | 8 | 4 omgange | 45:09 | 5,31 km/t | 11:17 min/km |
Marselisborg MTB Marathon 2017 | 11-06-2017 | 10 KM | 3 | 32:19 | 32:10 | 18,65 km/t | 3:13 min/km |
Xtraordinaer KIDZ MTB Race | 05-03-2017 | - | 2 | 6 omgange | 23:20 | - km/t | - min/km |
Xtraordinaer KIDZ MTB Race | 12-02-2017 | - | 1 | 14 omgange | 21:40 | - km/t | - min/km |
For spørgsmål angående resultater kontakt: info@mtbliga.dk