Startnr. | Deltagare | Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
| Jonas Florin
Cykelklubben Fix
| 7N5B95 | Cykelklubben Fix | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
7N5B95 | Cykelklubben Fix | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Anna Persson
Staffanstorp CK
| 3XY5F | Staffanstorp CK | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
3XY5F | Staffanstorp CK | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Ville Merlov
Åstorps CK
| UDJM64 | Åstorps CK | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
UDJM64 | Åstorps CK | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Alexander Witt
CK Ringen
| AL989V | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AL989V | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Petter Bergman | 9R7PKX | | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9R7PKX | - | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Malte Östling
CK Ringen
| A4L1YP | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A4L1YP | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Eric Blanquer | LK61E7 | | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
LK61E7 | - | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| olof johansson
klubben cyklisten
| PLB43H | klubben cyklisten | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
PLB43H | klubben cyklisten | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Jakob Fredskilde
Klagshamn Velo
| D2HLUA | Klagshamn Velo | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
D2HLUA | Klagshamn Velo | - | | Start 1 - Rally |
|
| Josef Brännström Davidsson
CK Ringen
| EPHV39 | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
EPHV39 | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Oliver Jansson
Åstorps Cykelklubb
| MV7Q6E | Åstorps Cykelklubb | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
MV7Q6E | Åstorps Cykelklubb | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Mårten Larsson
FK Trampen
| HFG77Z | FK Trampen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HFG77Z | FK Trampen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Ella Pålsson Gustafsson
FK Trampen
| 13JCRV | FK Trampen | - | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
13JCRV | FK Trampen | - | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
| Hilding Olin
Ckc4
| RXFJYU | Ckc4 | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
RXFJYU | Ckc4 | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Vidar Helmvik
CK FIX
| 5H1FJ8 | CK FIX | - | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
5H1FJ8 | CK FIX | - | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
| Peter Olin
Frosta Multisport
| UH38R7 | Frosta Multisport | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
UH38R7 | Frosta Multisport | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Carina Börjesson
Åstorps CK
| NEG7UV | Åstorps CK | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
NEG7UV | Åstorps CK | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Viktoria Gadd | A4LXFE | | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A4LXFE | - | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Sophia Widestadh
FK Trampen
| DE5KMB | FK Trampen | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX (t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
DE5KMB | FK Trampen | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX (t o m 16 år) |
|
| Henry Churchill
CK Barriär
| 21GQ8N | CK Barriär | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
21GQ8N | CK Barriär | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Teodor De Luca
CK Ringen
| XGE2BL | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
XGE2BL | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Stefan Andersson
FK Trampen
| L131571 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L131571 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Jacob Jansson
CK Ringen
| AMX5FZ | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AMX5FZ | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Otto Goland
CK Ringen
| 46TK59 | CK Ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
46TK59 | CK Ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Martin Johansson
CK Barriär
| L130956 | CK Barriär | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130956 | CK Barriär | - | | Start 1 - Rally |
|
| Maria Timander
CK Lunedi
| G51DA5 | CK Lunedi | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
G51DA5 | CK Lunedi | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Andreas Olsson
Hörby MTB
| BQPCAE | Hörby MTB | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
BQPCAE | Hörby MTB | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Olle Sundberg
Ck ringen
| 2ZL3AE | Ck ringen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2ZL3AE | Ck ringen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Pär Nilsson
CK Ringen
| 2UJFBD | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2UJFBD | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Joachim Östlund
Team Fridhems
| AJM8JZ | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AJM8JZ | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
| Richard Gran | AJMDKV | | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AJMDKV | - | - | | Start 2 - Race |
|
| Mattias Nordström
Team Fridhems
| HGG4G8 | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HGG4G8 | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Stefan Benatti
Klagshamn Velo
| CUZ9U2 | Klagshamn Velo | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CUZ9U2 | Klagshamn Velo | - | | Start 1 - Rally |
|
| Henrik Widestadh
FK Trampen
| 7M1KKT | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
7M1KKT | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally |
|
| Håkan Johansson
Ck Fix Helsingborg
| 4JJANV | Ck Fix Helsingborg | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
4JJANV | Ck Fix Helsingborg | - | | Start 1 - Rally |
|
| Fredrik Åberg
CK Ringen
| AGDXF9 | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AGDXF9 | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Jonas Wall
HCK
| 8PCVP7 | HCK | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
8PCVP7 | HCK | - | | Start 2 - Race |
|
| Mattias Hedelius
CK Ringen
| Q1BZ2F | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
Q1BZ2F | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Simen Godtfredsen
Team Fridhems
| ZGQURQ | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ZGQURQ | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
| David Ringström
Andraklungan
| 6YXB1V | Andraklungan | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
6YXB1V | Andraklungan | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Russell Metoyer
Malmö CK
| 56U2GH | Malmö CK | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
56U2GH | Malmö CK | - | | Start 1 - Rally |
|
| Jessica Bengtsson
Musette
| 9QZL7C | Musette | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9QZL7C | Musette | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Jonas Lundberg
Musette
| JR9Y7K | Musette | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
JR9Y7K | Musette | - | | Start 2 - Race |
|
| Lukas RASK
FK Trampen
| J9ULB8 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
J9ULB8 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Edward WIDESTADH
FK Trampen
| FV9N1Y | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
FV9N1Y | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Breznai Béla
Team Fridhems
| ANHUFP | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ANHUFP | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Stefan Methander
CKX
| BE4NX | CKX | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
BE4NX | CKX | - | | Start 2 - Race |
|
| Gustav Heurlin
CKX
| F44QBU | CKX | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
F44QBU | CKX | - | | Start 2 - Race |
|
| Christoffer Wall
CK Ringen
| CNATJT | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CNATJT | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Gustav Premberg
Ckc4
| G6QVNG | Ckc4 | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
G6QVNG | Ckc4 | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|