Startnr. | Deltagare | Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
| Jonas Florin
Cykelklubben Fix
| 7N5B95 | Cykelklubben Fix | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
7N5B95 | Cykelklubben Fix | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Alexander Witt
CK Ringen
| AL989V | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AL989V | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Ella Pålsson Gustafsson
FK Trampen
| 13JCRV | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
13JCRV | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
| Otto Goland
CK Ringen
| 46TK59 | CK Ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
46TK59 | CK Ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Fredrik Åberg
CK Ringen
| AGDXF9 | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AGDXF9 | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Vidar Helmvik
CK FIX
| 5H1FJ8 | CK FIX | 10:02:00 | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
5H1FJ8 | CK FIX | 10:02:00 | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
| Sophia Widestadh
FK Trampen
| DE5KMB | FK Trampen | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX (t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
DE5KMB | FK Trampen | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX (t o m 16 år) |
|
| Hilding Olin
Ckc4
| RXFJYU | Ckc4 | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
RXFJYU | Ckc4 | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Carina Börjesson
Åstorps CK
| NEG7UV | Åstorps CK | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
NEG7UV | Åstorps CK | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Otto Hellström
CK Ringen
| 9KRNAR | CK Ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9KRNAR | CK Ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Stefan Andersson
FK Trampen
| L131571 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L131571 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Jonas Wall
HCK
| 8PCVP7 | HCK | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
8PCVP7 | HCK | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Anders Hellström
Born to ride
| AN846L | Born to ride | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AN846L | Born to ride | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Jacob Jansson
CK Ringen
| AMX5FZ | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AMX5FZ | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Elsa Barabás
CK Ringen
| 2MD7YL | CK Ringen | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX (t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2MD7YL | CK Ringen | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX (t o m 16 år) |
|
| Mattias Hedelius
CK Ringen
| Q1BZ2F | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
Q1BZ2F | CK Ringen | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Olle Sundberg
Ck ringen
| 2ZL3AE | Ck ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2ZL3AE | Ck ringen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Josef Brännström Davidsson
CK Ringen
| EPHV39 | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
EPHV39 | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Johan Rask
FK Trampen
| 7K68BC | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
7K68BC | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| David Ringström
Andraklungan
| 6YXB1V | Andraklungan | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
6YXB1V | Andraklungan | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Håkan Premberg
CKC4
| CBVHNF | CKC4 | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CBVHNF | CKC4 | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Jakob Fredskilde
Klagshamn Velo
| D2HLUA | Klagshamn Velo | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
D2HLUA | Klagshamn Velo | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Daniel Andersson
Musette
| P18K5G | Musette | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
P18K5G | Musette | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Maria Timander
CK Lunedi
| G51DA5 | CK Lunedi | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
G51DA5 | CK Lunedi | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Finn Grindal | ANN8JX | | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ANN8JX | - | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Malte Östling
CK Ringen
| A4L1YP | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A4L1YP | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Pär Nilsson
CK Ringen
| 2UJFBD | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2UJFBD | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Mårten Larsson
FK Trampen
| HFG77Z | FK Trampen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HFG77Z | FK Trampen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Joachim Östlund
Team Fridhems
| AJM8JZ | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AJM8JZ | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Richard Gran | AJMDKV | | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AJMDKV | - | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Filip Persson
CK Ringen
| 8X82E9 | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
8X82E9 | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Teodor De Luca
CK Ringen
| XGE2BL | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
XGE2BL | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Mattias Nordström
Team Fridhems
| HGG4G8 | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HGG4G8 | Team Fridhems | 11:30:00 | | Start 2 - Race |
|
| Stefan Benatti
Klagshamn Velo
| CUZ9U2 | Klagshamn Velo | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CUZ9U2 | Klagshamn Velo | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Håkan Johansson
Ck Fix Helsingborg
| 4JJANV | Ck Fix Helsingborg | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
4JJANV | Ck Fix Helsingborg | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Martin Johansson
CK Barriär
| L130956 | CK Barriär | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130956 | CK Barriär | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Kim Eggen
Hörby ck
| L130764 | Hörby ck | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130764 | Hörby ck | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| olof johansson
klubben cyklisten
| PLB43H | klubben cyklisten | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
PLB43H | klubben cyklisten | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Melvin PÅLSSON GUSTAFSSON
FK Trampen
| XYZMLT | FK Trampen | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
XYZMLT | FK Trampen | 11:30:05 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Johan Östling
CK Ringen
| QBFR5A | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
QBFR5A | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Henrik Widestadh
FK Trampen
| 7M1KKT | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
7M1KKT | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Viktoria Gadd | A4LXFE | | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A4LXFE | - | 10:00:00 | | Start 1 - Damer CX |
|
| Per Jørstad
CK Barriär
| A427J1 | CK Barriär | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A427J1 | CK Barriär | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Jonas Molin
Klubben Cyklisten
| 6M2EKJ | Klubben Cyklisten | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
6M2EKJ | Klubben Cyklisten | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Gustav Lundberg
CK Ringen
| NCH37H | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
NCH37H | CK Ringen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Peter Olin
Frosta Multisport
| UH38R7 | Frosta Multisport | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
UH38R7 | Frosta Multisport | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Lars Nilsson
CK Fix
| FZCAMH | CK Fix | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
FZCAMH | CK Fix | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Carl Rosenblad
CK Lunedi
| V4YVAK | CK Lunedi | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
V4YVAK | CK Lunedi | 10:02:00 | | Start 1 - Rally |
|
| Joakim Pålsson
FK Trampen
| 23M34X | FK Trampen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
23M34X | FK Trampen | 11:30:05 | | Start 2 - Race |
|
| Lukas RASK
FK Trampen
| J9ULB8 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
J9ULB8 | FK Trampen | 10:02:00 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|