Startnr. | Deltagare | Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
| Simen Godtfredsen
Team Fridhems
| ZGQURQ | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ZGQURQ | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
| Jakob Fredskilde
Klagshamn Velo
| D2HLUA | Klagshamn Velo | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
D2HLUA | Klagshamn Velo | - | | Start 1 - Rally |
|
| Hilding Olin
Ckc4
| RXFJYU | Ckc4 | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
RXFJYU | Ckc4 | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Vidar Helmvik
CK FIX
| 5H1FJ8 | CK FIX | - | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
5H1FJ8 | CK FIX | - | | Start 1 - Rallycross (Ungdomar t o m 12 år) |
|
| Jacob Jansson
CK Ringen
| AMX5FZ | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AMX5FZ | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Martin Johansson
CK Barriär
| L130956 | CK Barriär | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130956 | CK Barriär | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Finn Grindal | ANN8JX | | - | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ANN8JX | - | - | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Oliver Jansson
Åstorps Cykelklubb
| MV7Q6E | Åstorps Cykelklubb | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
MV7Q6E | Åstorps Cykelklubb | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Jonas Molin
Klubben Cyklisten
| 6M2EKJ | Klubben Cyklisten | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
6M2EKJ | Klubben Cyklisten | - | | Start 2 - Race |
|
| Otto Goland
CK Ringen
| 46TK59 | CK Ringen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
46TK59 | CK Ringen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Vilgot Reinhold
CK Bure
| AFAR2X | CK Bure | 10:15:15 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AFAR2X | CK Bure | 10:15:15 | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Melker Stoltz
CK Ringen
| GLV9ZY | CK Ringen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
GLV9ZY | CK Ringen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Olivér Barabás
CK Ringen
| 2LAFUX | CK Ringen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
2LAFUX | CK Ringen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Gustav Lundberg
CK Ringen
| NCH37H | CK Ringen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
NCH37H | CK Ringen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Daniel Andersson
Musette
| P18K5G | Musette | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
P18K5G | Musette | - | | Start 2 - Race |
|
| Filip Persson
CK Ringen
| 8X82E9 | CK Ringen | - | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
8X82E9 | CK Ringen | - | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Kim Eggen
Hörby ck
| L130764 | Hörby ck | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130764 | Hörby ck | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Fredrik Malthe
CK Barriär
| EDC2RQ | CK Barriär | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
EDC2RQ | CK Barriär | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Emil Oom
FK Trampen
| FJTMUJ | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
FJTMUJ | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Onno Meeuwis
CK Lunedi
| L130056 | CK Lunedi | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130056 | CK Lunedi | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Teodor De Luca
CK Ringen
| XGE2BL | CK Ringen | - | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
XGE2BL | CK Ringen | - | | Start 2 - Race (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Carl Rosenblad
CK Lunedi
| V4YVAK | CK Lunedi | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
V4YVAK | CK Lunedi | - | | Start 2 - Race |
|
| Niklas JAGERSTAL
FK Trampen
| EFRF4G | FK Trampen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
EFRF4G | FK Trampen | - | | Start 2 - Race |
|
| Andreas Olsson
Hörby MTB
| BQPCAE | Hörby MTB | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
BQPCAE | Hörby MTB | - | | Start 1 - Rally |
|
| Jakob Gawlik
FK Trampen
| L130815 | FK Trampen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
L130815 | FK Trampen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Henry Churchill
CK Barriär
| 21GQ8N | CK Barriär | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
21GQ8N | CK Barriär | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Christoffer Wall
CK Ringen
| CNATJT | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CNATJT | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Isac Lundgren
CK Ringen
| HZ6E7Z | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HZ6E7Z | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Jessica Bengtsson
Musette
| 9QZL7C | Musette | - | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9QZL7C | Musette | - | | Start 1 - Damer CX |
|
| David Ringström
Andraklungan
| 6YXB1V | Andraklungan | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
6YXB1V | Andraklungan | - | | Start 2 - Race |
|
| Mattias Hedelius
CK Ringen
| Q1BZ2F | CK Ringen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
Q1BZ2F | CK Ringen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Mårten Larsson
FK Trampen
| HFG77Z | FK Trampen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
HFG77Z | FK Trampen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Martin Carlsson
Tetra Pak IF
| A9RFKP | Tetra Pak IF | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A9RFKP | Tetra Pak IF | - | | Start 2 - Race |
|
| Maria Timander
CK Lunedi
| G51DA5 | CK Lunedi | - | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
G51DA5 | CK Lunedi | - | | Start 1 - Damer CX |
|
| Josef Brännström Davidsson
CK Ringen
| EPHV39 | CK Ringen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
EPHV39 | CK Ringen | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Anders PERSSON
FK Trampen
| QQM8AH | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
QQM8AH | FK Trampen | - | | Start 1 - Rally |
|
| Eric Blanquer | LK61E7 | | 9:00:10 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
LK61E7 | - | 9:00:10 | | Start 1 - Rally |
|
| Charles Ower | AC7F6H | | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AC7F6H | - | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| olof johansson
klubben cyklisten
| PLB43H | klubben cyklisten | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
PLB43H | klubben cyklisten | - | | Start 2 - Race |
|
| Otto Hellström
CK Ringen
| 9KRNAR | CK Ringen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
9KRNAR | CK Ringen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Joaquin Olguin
Team Fridhems
| AMH54P | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
AMH54P | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
| Peter Olin
Frosta Multisport
| UH38R7 | Frosta Multisport | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
UH38R7 | Frosta Multisport | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Johan Rask
FK Trampen
| 7K68BC | FK Trampen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
7K68BC | FK Trampen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally |
|
| Johan Östling
CK Ringen
| QBFR5A | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
QBFR5A | CK Ringen | - | | Start 2 - Race |
|
| Claes Thureson
Andraklungan
| 31TKAP | Andraklungan | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
31TKAP | Andraklungan | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Albin Sjögren
CK Fix
| A51EUQ | CK Fix | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
A51EUQ | CK Fix | - | | Start 2 - Race |
|
| Lars Nilsson
CK Fix
| FZCAMH | CK Fix | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
FZCAMH | CK Fix | 10:15:15 | | Start 2 - Race |
|
| Breznai Béla
Team Fridhems
| ANHUFP | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
ANHUFP | Team Fridhems | - | | Start 2 - Race |
|
| Lukas RASK
FK Trampen
| J9ULB8 | FK Trampen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
J9ULB8 | FK Trampen | 9:00:10 | | Start 1 - Rally (Ungdomar t o m 16 år) |
|
| Anna Eriksmo
Beijer Coaching CK
| CRCR27 | Beijer Coaching CK | - | | Start 1 - Damer CX |
|
Chipkod | Klubb | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Klass |
CRCR27 | Beijer Coaching CK | - | | Start 1 - Damer CX |
|