CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 21 | 2 omgange | 35:16,74 | 35,03 km/t | 1:42 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 21 | 3 omgange | 41:13 | 34,28 km/t | 1:45 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 11,03 KM | 3 | 16:14 | 16:14 | 40,75 km/t | 1:28 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2023 | 13-08-2023 | 13,4 KM | 3 | 2 omgange | 45:40,68 | 35,20 km/t | 1:42 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 12 | 2 omgange | 56:39 | 33,04 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 4 | 2 omgange | 46:42 | 31,86 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 8 | 6 omgange | 45:43 | 33,06 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 5,3 KM | 4 | 8:07 | 8:07 | 39,14 km/t | 1:31 min/km |
CAMPIONE Grand Prix Sandbjerg 2023 | 04-06-2023 | 9,4 KM | 10 | 2 omgange | 32:10,54 | 35,06 km/t | 1:42 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03-06-2023 | 10 KM | 3 | 16:24 | 16:24 | 36,58 km/t | 1:38 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 9 | 2 omgange | 57:01 | 34,09 km/t | 1:45 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 29,2 KM | 8 | 2:26:58 | 2:26:58 | 11,92 km/t | 5:01 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 16 | 1 omgange | 21:31 | 43,78 km/t | 1:22 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 4 | 20:35,61 | 20:33,44 | 23,35 km/t | 2:34 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 13 | 4 omgange | 12:30 | 32,60 km/t | 1:50 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 10 | 1 omgange | 35:23 | 32,72 km/t | 1:50 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 8 | 2 omgange | 51:57,67 | 33,72 km/t | 1:46 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 9 | 3 omgange | 50:58 | 32,41 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 9 | 3 omgange | 42:15 | 31,95 km/t | 1:52 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 10 | 22:27 | 22:27 | 55,97 km/t | 1:04 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 7 | 1 omgange | 7:09 | 22,64 km/t | 2:39 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 13,3 KM | 7 | 2 omgange | 47:43,04 | 33,45 km/t | 1:47 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 8,4 KM | 4 | 14:32,72 | 14:32,72 | 34,65 km/t | 1:43 min/km |
Vitamin Well Grand Prix 2023 -Amager Cykle Ring | 06-04-2023 | 14 KM | 8 | 2 omgange | 52:51,15 | 31,79 km/t | 1:53 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 5 | 4 omgange | 41:34,41 | 30,02 km/t | 1:59 min/km |
CX - Skrænten CC & JC CC | 09-10-2022 | - | 5 | 4 omgange | 37:01 | 0,00 km/t | - min/km |
Crosscup 1. afdeling - Skrænten CC & JC CC | 08-10-2022 | - | 3 | 4 omgange | 36:21 | 0,00 km/t | - min/km |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022 | 18-09-2022 | 10,3 KM | 15 | 2 omgange | 39:56,73 | 30,94 km/t | 1:56 min/km |
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022 | 17-09-2022 | 10 KM | 6 | 16:09,90 | 16:09,90 | 37,12 km/t | 1:36 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 20,8 KM | 18 | 4 omgange | 38:19,11 | 130,28 km/t | 0:27 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 8,6 KM | 27 | 3 omgange | 50:00,78 | 30,95 km/t | 1:56 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 8,5 KM | 15 | 14:29,60 | 14:29,60 | 35,19 km/t | 1:42 min/km |
Nordisk Mesterskab Master ITT 2022, Nakskov CC | 20-08-2022 | 10 KM | 7 | 18:15 | 18:15 | 32,87 km/t | 1:49 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 13 | 2 omgange | 44:20,16 | 28,42 km/t | 2:06 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 20 | 2 omgange | 1:06:24 | 28,19 km/t | 2:07 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 20 | 2:59:35 | 2:59:35 | 5,21 km/t | 11:30 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 21 | 2 omgange | 51:38 | 28,82 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 18 | 6 omgange | 52:13 | 28,95 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 5,3 KM | 10 | 9:20 | 9:20 | 34,01 km/t | 1:45 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 22 | 2 omgange | 1:11:36 | 27,15 km/t | 2:12 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 24 | 1 omgange | 33:31 | 28,10 km/t | 2:08 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 26 | 4 omgange | 15:00 | 27,19 km/t | 2:12 min/km |
ABC Linjeløb 2022 | 21-05-2022 | 7,1 KM | 8 | 3 omgange | 42:55,19 | 29,78 km/t | 2:00 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 15 | 3 omgange | 58:49,12 | 28,06 km/t | 2:08 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 16 | 6 omgange | 35:27,87 | 28,22 km/t | 2:07 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 12 | 3 omgange | 48:02,11 | 28,10 km/t | 2:08 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 14 | 4 omgange | 30:43,85 | 31,24 km/t | 1:55 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 10 KM | 12 | 19:05,55 | 19:05,55 | 31,43 km/t | 1:54 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2022 | 01-05-2022 | 9,1 KM | 8 | 3 omgange | 49:59,65 | 32,76 km/t | 1:49 min/km |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring | 24-04-2022 | 14 KM | 12 | 2 omgange | 51:12,15 | 32,81 km/t | 1:49 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 13,4 KM | 12 | 2 omgange | 56:50,09 | 28,29 km/t | 2:07 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03-04-2022 | 12 KM | 8 | 23:29,25 | 23:29,25 | 30,65 km/t | 1:57 min/km |