Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 01-10-2023 | 25,8 KM | 42 | 7 omgange | 3:58:37,60 | 45,41 km/t | 1:19 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 53 | 15 omgange | 2:53:02 | 44,73 km/t | 1:20 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 24,8 KM | 27 | 6 omgange | 3:12:36 | 46,35 km/t | 1:17 min/km |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC | 17-09-2023 | 10,3 KM | 29 | 13 omgange | 3:03:06,86 | 43,87 km/t | 1:22 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 17,5 KM | 6 | 6 omgange | 2:26:00 | 43,15 km/t | 1:23 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 15 KM | 11 | 8 omgange | 2:52:30 | 41,74 km/t | 1:26 min/km |
U23 DM og Master DM linieløb 2023 - Holstebro CC | 03-09-2023 | 180,7 KM | 35 | 4:24:28 | 4:24:28 | 41,00 km/t | 1:27 min/km |
FBL - Lumsås | 26-08-2023 | 12,35 KM | 6 | 8 omgange | 2:25:08 | 40,84 km/t | 1:28 min/km |
Tour De Charlottenlund 2023 - OCC | 21-08-2023 | - | 38 | 29 omgange | 1:08:15,78 | 0,00 km/t | - min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 1 | 6 omgange | 3:15:01 | 39,87 km/t | 1:30 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2023 | 13-08-2023 | 13,4 KM | 2 | 9 omgange | 2:45:08,78 | 43,82 km/t | 1:22 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 2 | 7 omgange | 2:40:47 | 40,75 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 19 | 9 omgange | 2:42:54 | 41,10 km/t | 1:27 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 4 | 10 omgange | 59:35 | 42,29 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 16 | 14:14 | 14:14 | 44,65 km/t | 1:20 min/km |
GripGrab Grand Prix 2023 - Nørrebro CK | 17-06-2023 | 2,7 KM | 12 | 14 omgange | 51:37,11 | 43,94 km/t | 1:21 min/km |
Ordrup CC Linjeløb 2023 | 11-06-2023 | 19,3 KM | 14 | 7 omgange | 3:18:52,77 | 40,76 km/t | 1:28 min/km |
CAMPIONE Grand Prix Sandbjerg 2023 | 04-06-2023 | 9,4 KM | 12 | 11 omgange | 2:23:17,50 | 43,30 km/t | 1:23 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023 | 21-05-2023 | 10,5 KM | 11 | 10 omgange | 2:32:34,98 | 41,29 km/t | 1:27 min/km |
Frederiksberg-El løbet 2023 | 18-05-2023 | 17,3 KM | 20 | 7 omgange | 2:50:25,96 | 42,63 km/t | 1:24 min/km |
STARK-løbet - CK FIX Linjeløb 14. maj 2023 | 14-05-2023 | 14,6 KM | 26 | 8 omgange | 2:45:27,43 | 42,36 km/t | 1:24 min/km |
Hvidovre CK 2023 | 30-04-2023 | 1 KM | 7 | 21 omgange | 56:01 | 22,49 km/t | 2:40 min/km |
ABC København 2023 | 23-04-2023 | 17,6 KM | 17 | 7 omgange | 2:59:32,54 | 41,17 km/t | 1:27 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 13 | 4 omgange | 2:18:18,64 | 43,90 km/t | 1:22 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 25,3 KM | 17 | 35:23,42 | 35:23,42 | 42,89 km/t | 1:23 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 17,9 KM | 20 | 6 omgange | 2:38:13 | 40,73 km/t | 1:28 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 15 KM | 17 | 6 omgange | 2:03:59 | 43,55 km/t | 1:22 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 21,4 KM | 13 | 6 omgange | 3:05:15 | 41,59 km/t | 1:26 min/km |
Vitamin Well Grand Prix 2023 -Amager Cykle Ring | 06-04-2023 | 14 KM | 11 | 8 omgange | 2:34:00,90 | 43,63 km/t | 1:22 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 22 | 5 omgange | 2:58:44 | 38,60 km/t | 1:33 min/km |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL | 01-04-2023 | 5,2 KM | 19 | 16 omgange | 1:50:52,12 | 45,03 km/t | 1:19 min/km |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup | 02-10-2022 | 25,8 KM | 27 | 5 omgange | 3:06:54,91 | 41,41 km/t | 1:26 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 5 | 11 omgange | 2:09:30 | 43,83 km/t | 1:22 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 15 | 5 omgange | 3:14:52 | 39,25 km/t | 1:31 min/km |
STARK-løbet 2022 - CK Fix | 03-09-2022 | 10 Meter | 5 | 15 omgange | 1:38:22,71 | 0,09 km/t | 10:55:51 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2022 | 14-08-2022 | 10,5 KM | 11 | 10 omgange | 2:34:03,98 | 40,89 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 48 | 7 omgange | 2:43:30 | 40,07 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 34 | 6:44:25 | 6:44:25 | 2,31 km/t | 25:55 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 28 | 9 omgange | 2:44:50 | 40,62 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 26 | 10 omgange | 1:01:54 | 40,70 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 25 | 14:11 | 14:11 | 44,84 km/t | 1:20 min/km |
U6 Cycle Tour - stage 6 | 16-07-2022 | 14 KM | 27 | 19:46,43 | 19:46,43 | 42,48 km/t | 1:24 min/km |
U6 Cycle Tour - stage 5 | 15-07-2022 | 2,3 KM | 30 | 19 omgange | 1:03:21 | 41,39 km/t | 1:26 min/km |
U6 Cycle Tour - stage 4 | 14-07-2022 | 31 KM | 17 | 4 omgange | 3:00:31 | 41,22 km/t | 1:27 min/km |
U6 Cycle Tour - stage 3 | 13-07-2022 | 7,5 KM | 6 | 7 omgange | 1:16:42 | 41,07 km/t | 1:27 min/km |
U6 Cycle Tour - stage 2 | 12-07-2022 | 31 KM | 40 | 4 omgange | 3:10:40 | 39,02 km/t | 1:32 min/km |
U6 Cycle Tour - stage 1 | 11-07-2022 | 3,2 KM | 27 | 5:08,93 | 5:08,93 | 37,29 km/t | 1:36 min/km |
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR | 26-06-2022 | 127,2 KM | 41 | 3:13:56 | 3:13:56 | 39,35 km/t | 1:31 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR | 23-06-2022 | 26,3 KM | 50 | 36:37 | 36:37 | 43,08 km/t | 1:23 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 17 | 6 omgange | 2:56:46 | 38,49 km/t | 1:33 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 30 | 9 omgange | 2:55:15 | 36,97 km/t | 1:37 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 47 | 5 omgange | 2:58:21 | 40,03 km/t | 1:29 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 30 | 9 omgange | 2:51:37 | 36,81 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 52 | 8 omgange | 3:31:23 | 36,78 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 66 | 5 omgange | 2:07:51 | 36,84 km/t | 1:37 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 108 | 16 omgange | 43:10 | 37,80 km/t | 1:35 min/km |
ABC Linjeløb 2022 | 21-05-2022 | 17,6 KM | 10 | 6 omgange | 2:47:18,77 | 37,87 km/t | 1:35 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 23 | 15 omgange | 1:26:29,07 | 41,63 km/t | 1:26 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 15 KM | 53 | 27:37,74 | 27:37,74 | 32,57 km/t | 1:50 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10-04-2022 | 17 KM | 11 | 7 omgange | 3:12:46 | 37,04 km/t | 1:37 min/km |
CC Hillerød Grand Prix 2022 | 09-04-2022 | 17,4 KM | 4 | 6 omgange | 2:40:27,49 | 39,04 km/t | 1:32 min/km |
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart) | 03-04-2022 | 26 KM | 34 | 36:52,24 | 36:52,24 | 42,31 km/t | 1:25 min/km |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021 | 03-10-2021 | 19,2 KM | 5 | 6 omgange | 2:54:14,69 | 39,67 km/t | 1:30 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 27,6 KM | 15 | 4 omgange | 2:35:09 | 42,69 km/t | 1:24 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 15 KM | 30 | 6 omgange | 2:15:10 | 39,95 km/t | 1:30 min/km |
GripGrab Grand Prix 2021 - Nørrebro ck | 28-08-2021 | 2 KM | 4 | 18 omgange | 55:25,48 | 38,97 km/t | 1:32 min/km |
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021 | 22-08-2021 | 2 KM | 17 | 20 omgange | 54:26,44 | 44,08 km/t | 1:21 min/km |
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart) | 21-08-2021 | 26 KM | 24 | 37:45,79 | 37:45,79 | 41,31 km/t | 1:27 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 49 | 6:53:24 | 6:53:24 | 2,26 km/t | 26:30 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 40 | 9 omgange | 2:41:28 | 41,47 km/t | 1:26 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 29 | 10 omgange | 58:15 | 43,25 km/t | 1:23 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 65 | 14:49 | 14:49 | 42,91 km/t | 1:23 min/km |
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg | 01-08-2021 | 23,9 KM | 13 | 2:52:07 | 2:52:07 | 41,66 km/t | 1:26 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 24 | 7 omgange | 2:17:41,24 | 42,71 km/t | 1:24 min/km |
DM i linjeløb U19-herrer 2021 - Give | 19-06-2021 | 132,5 KM | 26 | 3:21:07 | 3:21:07 | 39,53 km/t | 1:31 min/km |
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give | 17-06-2021 | 29,4 KM | 62 | 43:25 | 43:25 | 40,62 km/t | 1:28 min/km |
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2021 | 13-06-2021 | 9,4 KM | 15 | 10 omgange | 2:23:05,60 | - | - |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 25,5 KM | 17 | 5 omgange | 3:09:36 | 40,35 km/t | 1:29 min/km |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021 | 06-06-2021 | 10,5 KM | 29 | 8 omgange | 1:57:47,80 | 42,79 km/t | 1:24 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 28,32 KM | 31 | 4 omgange | 2:45:03,20 | 41,18 km/t | 1:27 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 34 | 8 omgange | 2:27:18 | 39,10 km/t | 1:32 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 23,8 KM | 34 | 5 omgange | 3:03:23 | 38,93 km/t | 1:32 min/km |
ABC Linjeløb 2021 | 15-05-2021 | 17,6 KM | 47 | 6 omgange | 2:36:51,36 | 40,39 km/t | 1:29 min/km |
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021 | 08-05-2021 | 12,4 KM | 31 | 7 omgange | 2:11:06,05 | 39,73 km/t | 1:30 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 10,55 KM | 14 | 7 omgange | 1:56:00,40 | 38,20 km/t | 1:34 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 26 | 21 omgange | 49:58,22 | 41,18 km/t | 1:27 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 14,5 KM | 28 | 21:30,11 | 21:30,11 | 40,46 km/t | 1:28 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 20 | 10 omgange | 1:51:05,26 | 40,54 km/t | 1:28 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 27,4 KM | 14 | 4 omgange | 2:45:24,43 | 39,76 km/t | 1:30 min/km |
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19 | 05-04-2021 | 4,1 KM | 12 | 18 omgange | 2:04:16 | 35,63 km/t | 1:41 min/km |
Grand Prix Alsønderup 2020, CC Hillerød | 10-10-2020 | 13,2 KM | 7 | 6 omgange | 2:01:00 | 39,27 km/t | 1:31 min/km |
DEMIN Cup – Uno-X Cup – Dame Cup 2020, Holbæk Cykelsport | 04-10-2020 | 23,1 KM | 12 | 3 omgange | 1:45:30 | 39,41 km/t | 1:31 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 16 | 8 omgange | 1:48:47 | 33,53 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 21 | 5 omgange | 2:03:45 | 37,82 km/t | 1:35 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 28 | 0:00 | 4:53:48 | 3,19 km/t | 18:50 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 21 | 5 omgange | 1:30:09 | 41,26 km/t | 1:27 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 23 | 10 omgange | 1:03:06 | 39,93 km/t | 1:30 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 10,6 KM | 66 | 16:48 | 16:48 | 37,84 km/t | 1:35 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg løbet - Sønderborg | 29-09-2019 | 8,6 KM | 33 | 8 omgange | 1:54:50 | 35,95 km/t | 1:40 min/km |
Hydro løbet 2019 - Tønder | 28-09-2019 | 27,6 KM | 30 | 3 omgange | 2:21:06 | 35,21 km/t | 1:42 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 25,3 KM | 16 | 3 omgange | 1:58:13 | 38,52 km/t | 1:33 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 24 | 3 omgange | 2:01:39 | 37,43 km/t | 1:36 min/km |
DM B&U - Esbjerg - Linjeløb | 01-09-2019 | 11,3 KM | 51 | 7 omgange | 1:51:50 | 42,44 km/t | 1:24 min/km |
DM B&U - TT - Esbjerg | 31-08-2019 | 13,9 KM | 67 | 21:58,07 | 21:58,07 | 37,96 km/t | 1:34 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 49 | 5 omgange | 2:15:14 | 34,38 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 49 | 5 omgange | 2:15:14 | 34,38 km/t | 1:44 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 34 | 6 omgange | 1:51:15 | 40,12 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 34 | 6 omgange | 1:51:15 | 40,12 km/t | 1:29 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 15,4 KM | 33 | 5 omgange | 1:58:54 | 38,85 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 15,4 KM | 33 | 5 omgange | 1:58:54 | 38,85 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 10,6 KM | 45 | 16:33 | 16:33 | 38,41 km/t | 1:33 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 10,6 KM | 45 | 16:33 | 16:33 | 38,41 km/t | 1:33 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 12,1 KM | 22 | 5 omgange | 1:39:23 | 36,52 km/t | 1:38 min/km |
CarPeopleløbet 2019 - Nyborg - Demin Cup 2 - UnoX Cup 5 - U17 Tornado CUP 2 | 16-06-2019 | 25,5 KM | 21 | 3 omgange | 2:02:41 | 37,41 km/t | 1:36 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28-04-2019 | 19,7 KM | 30 | 4 omgange | 2:14:06 | 35,25 km/t | 1:42 min/km |
FRI BIKESHOP Sønderborg - Finale Xtreme Cup 2018 (DCU) | 30-09-2018 | 8,6 KM | 24 | 4 omgange | 59:26 | 34,72 km/t | 1:43 min/km |
Tønder - 6 Afd. Xtreme Cup - (DCU) | 29-09-2018 | 10,5 KM | 41 | 3 omgange | 57:28 | 32,88 km/t | 1:49 min/km |