Resultat
4 omgange
Timer
Minutter
Sekunder
Distance | U13 |
Omgange | 4 |
Samlet tid | 13:23 |
Nettotid | 13:23 |
Point | 0 |
Detaljer
Starttidspunkt | 13:50:00 |
Dato | 26. maj 2022 |
Detaljer
Distance i alt | 6,8 km |
Distance (omgang) | 1,7 km |
Gennemsnit omgang | 3:21 30,41 km/t |
Hurtigste omgang | 3:01 33,74 km/t |
Langsomste omgang | 3:36 28,27 km/t |
Deltager (#11)
Nikolaj Bang Fredsø Weigelt | |
Odder Cykel Klub | |
Danmark | |
Mand, 11 år (13 i dag) |
Omgange
Vælg visning af placering:
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang | Samlet tid | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Tempo | Tid | Placering | Klokken | ||||
Omgang 1 | 3:27 | 29,49 km/t | 3:27 | 3 | 13:53:27 | |||
Omgang 2 | 3:19 | 30,66 km/t | 6:47 | 1 | 13:56:47 | |||
Omgang 3 | 3:36 | 28,27 km/t | 10:23 | 1 | 14:00:23 | |||
Omgang 4 | 3:01 | 33,74 km/t | 13:24 | 1 | 14:03:24 | |||
Omgangstider
Andre resultater for Nikolaj Bang Fredsø
Arrangement | Dato | Distance | Placering | Bruttotid | Nettotid | Hastighed | Pr km. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DM GRAVEL 2023 – VINGSTED | 14-10-2023 | 20,1 KM | 2 | 1 omgange | 42:00 | 28,71 km/t | 2:05 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 24-09-2023 | 8,6 KM | 9 | 3 omgange | 45:59 | 33,66 km/t | 1:46 min/km |
Tønder ACR løbet 2023 | 23-09-2023 | 10,8 KM | 10 | 2 omgange | 36:40 | 35,34 km/t | 1:41 min/km |
Odder CK - 2023 | 17-09-2023 | 25,3 KM | 3 | 1 omgange | 45:34 | 33,31 km/t | 1:48 min/km |
Nyborg 2023 | 16-09-2023 | 8,5 KM | 2 | 2 omgange | 58:13 | 17,52 km/t | 3:25 min/km |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup | 10-09-2023 | 6 KM | 3 | 4 omgange | 45:17 | 31,80 km/t | 1:53 min/km |
B&U DM Linjeløb - Silkeborg 2023 | 27-08-2023 | 7,85 KM | 8 | 3 omgange | 41:11 | 34,30 km/t | 1:44 min/km |
B&U DM Enkeltstart - Silkeborg 2023 | 26-08-2023 | 11,03 KM | 9 | 17:41 | 17:41 | 37,40 km/t | 1:36 min/km |
BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 2 | 1 omgange | 40:47 | 31,77 km/t | 1:53 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 1 | 2 omgange | 52:03 | 33,20 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 3 | 2 omgange | 56:20 | 33,22 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 6 | 2 omgange | 46:42 | 31,86 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 3 | 6 omgange | 45:20 | 33,34 km/t | 1:47 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 5,3 KM | 6 | 8:29 | 8:29 | 37,46 km/t | 1:36 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 10 KM | 1 | 2 omgange | 35:13 | 34,07 km/t | 1:45 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11-06-2023 | 7,5 KM | 2 | 4 omgange | 54:54 | 32,79 km/t | 1:49 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 4 | 2 omgange | 41:05 | 35,04 km/t | 1:42 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 12,2 KM | 3 | 2 omgange | 44:51 | 32,64 km/t | 1:50 min/km |
Horsens Løbet/1. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 27-05-2023 | 6,4 KM | 4 | 4 omgange | 48:17 | 31,81 km/t | 1:53 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 7 | 2 omgange | 56:05 | 34,66 km/t | 1:43 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 29,2 KM | 6 | 2:26:39 | 2:26:39 | 11,95 km/t | 5:01 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 19-05-2023 | 15,7 KM | 5 | 1 omgange | 20:49 | 45,24 km/t | 1:19 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 8 KM | 14 | 21:59,97 | 21:58,25 | 21,85 km/t | 2:44 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 6 | 4 omgange | 12:30 | 32,60 km/t | 1:50 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 7 | 1 omgange | 35:20 | 32,77 km/t | 1:49 min/km |
Middelfart 2023 | 13-05-2023 | 7,6 KM | 2 | 3 omgange | 43:03 | 31,78 km/t | 1:53 min/km |
Herre C Holbæk (Youth Tour 2023 #4 RR) | 07-05-2023 | 9,18 KM | 4 | 3 omgange | 50:47 | 32,54 km/t | 1:50 min/km |
Youth Tour #3 + Master A/B/C H60+H70 Ringsted 2023 | 06-05-2023 | 7,5 KM | 8 | 3 omgange | 41:55 | 32,20 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour 2023 #2 Kriterium | 05-05-2023 | 5,24 KM | 7 | 22:24 | 22:24 | 56,10 km/t | 1:04 min/km |
Youth Tour 2023 #1 Prolog | 05-05-2023 | 2,7 KM | 14 | 1 omgange | 7:49 | 20,71 km/t | 2:53 min/km |
Kolding BC Løbet 2023 | 30-04-2023 | 11 KM | 3 | 2 omgange | 35:29 | 37,20 km/t | 1:36 min/km |
KRITERIUM FREDERIKSHØJ/WINDOWMASTER powered by MARTINSEN | 23-04-2023 | 1,75 KM | 2 | 9 omgange | 31:50 | 29,68 km/t | 2:01 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 10-04-2023 | 5,5 KM | 4 | 5 omgange | 55:04 | 29,96 km/t | 2:00 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 09-04-2023 | 5 KM | 4 | 4 omgange | 39:01 | 30,75 km/t | 1:57 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 08-04-2023 | 13,1 KM | 5 | 2 omgange | 50:25 | 31,17 km/t | 1:55 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 8 | 3 omgange | 47:29 | 32,60 km/t | 1:50 min/km |
Tønder ACR løbet 2022 | 24-09-2022 | 10,8 KM | 9 | 2 omgange | 39:41 | 32,65 km/t | 1:50 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 11 | 1 omgange | 50:01 | 30,35 km/t | 1:58 min/km |
CK Aarhus | 17-09-2022 | 8 KM | 7 | 4 omgange | 1:06:45 | 28,76 km/t | 2:05 min/km |
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart | 03-09-2022 | 11,26 KM | 5 | 1 omgange | 20:54 | 32,32 km/t | 1:51 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring - RR (tilmelding via TT) | 28-08-2022 | 8,6 KM | 10 | 3 omgange | 45:41,08 | 33,88 km/t | 1:46 min/km |
B&U DM 2022 Slagelse Cykle Ring TT (tilmelding TT & RR) | 27-08-2022 | 8,5 KM | 17 | 14:39,29 | 14:39,29 | 34,80 km/t | 1:43 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 7 | 2 omgange | 1:00:42 | 30,83 km/t | 1:56 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 5 | 2:43:42 | 2:43:42 | 5,72 km/t | 10:29 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 11 | 2 omgange | 46:00 | 32,34 km/t | 1:51 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 6 | 6 omgange | 47:59 | 31,50 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 5,3 KM | 6 | 9:02 | 9:02 | 35,16 km/t | 1:42 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 6,4 KM | 5 | 3 omgange | 36:06 | 31,91 km/t | 1:52 min/km |
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 06-06-2022 | 12 KM | 5 | 2 omgange | 46:52 | 30,72 km/t | 1:57 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 12,2 KM | 6 | 2 omgange | 48:23 | 30,25 km/t | 1:59 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 5 | 2 omgange | 45:53 | 30,60 km/t | 1:57 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 9 | 1 omgange | 29:12 | 32,24 km/t | 1:51 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 16 | 23:36,44 | 23:36,44 | 31,52 km/t | 1:54 min/km |
Middelfart 2022 - 2. afd. af Ladies Cup | 21-05-2022 | 7,6 KM | 3 | 3 omgange | 44:59 | 30,41 km/t | 1:58 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 15-05-2022 | 9,17 KM | 6 | 3 omgange | 56:21,59 | 29,29 km/t | 2:02 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 2,78 KM | 19 | 6 omgange | 51:22,83 | 19,48 km/t | 3:04 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 14-05-2022 | 7,5 KM | 8 | 3 omgange | 46:28,81 | 29,04 km/t | 2:03 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 4 KM | 7 | 4 omgange | 29:49,62 | 32,19 km/t | 1:51 min/km |
Youth Tour 2022 RCR & TCR - entry | 13-05-2022 | 10 KM | 9 | 18:38,64 | 18:38,64 | 32,18 km/t | 1:51 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08-05-2022 | 5,8 KM | 7 | 4 omgange | 48:55 | 28,45 km/t | 2:06 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 5 | 2 omgange | 1:01:22 | 28,15 km/t | 2:07 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 11 KM | 11 | 2 omgange | 52:13 | 25,28 km/t | 2:22 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 10 KM | 4 | 2 omgange | 39:40 | 30,25 km/t | 1:59 min/km |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg | 18-04-2022 | 5,5 KM | 7 | 5 omgange | 52:42 | 31,31 km/t | 1:54 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy | 17-04-2022 | 5 KM | 7 | 4 omgange | 36:29 | 32,88 km/t | 1:49 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring | 16-04-2022 | 13,1 KM | 7 | 2 omgange | 51:00 | 30,82 km/t | 1:56 min/km |
Agro Top løb 2022 - Skive | 10-04-2022 | 3,8 KM | 7 | 6 omgange | 47:59 | 28,50 km/t | 2:06 min/km |
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club | 27-03-2022 | 23 KM | 6 | 1 omgange | 46:16 | 29,82 km/t | 2:00 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24-10-2021 | 5,5 KM | 2 | 3 omgange | 35:46 | 27,67 km/t | 2:10 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23-10-2021 | 5 KM | 2 | 3 omgange | 30:33 | 29,44 km/t | 2:02 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22-10-2021 | 13 KM | 1 | 26:23 | 26:23 | 29,55 km/t | 2:01 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 26-09-2021 | 8,6 KM | 4 | 2 omgange | 32:07 | 32,12 km/t | 1:52 min/km |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021 | 25-09-2021 | 10,5 KM | 4 | 1 omgange | 22:31 | 27,97 km/t | 2:08 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 2 | 1 omgange | 28:54 | 29,89 km/t | 2:00 min/km |
Odder CK | 18-09-2021 | 25,3 KM | 2 | 1 omgange | 46:15 | 32,81 km/t | 1:49 min/km |
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021 | 12-09-2021 | 13,56 KM | 4 | 1 omgange | 28:19 | 28,73 km/t | 2:05 min/km |
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT | 11-09-2021 | 13,7 KM | 2 | 24:38,42 | 24:38,42 | 33,36 km/t | 1:47 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 11 KM | 4 | 1 omgange | 22:29 | 29,34 km/t | 2:02 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 7,6 KM | 1 | 2 omgange | 31:16 | 29,16 km/t | 2:03 min/km |
DM B&U - Holstebro CC - Linjeløb | 29-08-2021 | 8,97 KM | 4 | 2 omgange | 37:29 | 28,71 km/t | 2:05 min/km |
DM for Børn og Unge sponsored by GRASPOR - Holstebro CC | 28-08-2021 | 8,97 KM | 4 | 16:04,21 | 16:04,21 | 33,49 km/t | 1:47 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM | 15-08-2021 | 7,25 KM | 3 | 2 omgange | 28:20 | 30,69 km/t | 1:57 min/km |
Hedensted / Horsens 2020 - Master DM TT | 14-08-2021 | 11,26 KM | 2 | 1 omgange | 21:57 | 30,77 km/t | 1:56 min/km |
Randers Bike Week 2021 #4 Bjergløb | 08-08-2021 | 15,6 KM | 6 | 34:25 | 34:25 | 27,18 km/t | 2:12 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 4 | 1:36:04 | 1:36:04 | 9,74 km/t | 6:09 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 4 | 1 omgange | 26:04 | 28,53 km/t | 2:06 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 3 | 3 omgange | 26:07 | 28,94 km/t | 2:04 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 5,3 KM | 4 | 9:36 | 9:36 | 33,12 km/t | 1:48 min/km |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021 | 27-06-2021 | 14 KM | 4 | 1 omgange | 26:06,07 | 32,18 km/t | 1:51 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1-linjeløb | 26-06-2021 | 5,2 KM | 5 | 3 omgange | 31:58,04 | 29,28 km/t | 2:02 min/km |
Flyver Cup 2021 afd #1 | 26-06-2021 | 5,2 KM | 3 | 4:34,45 | 4:34,45 | 68,21 km/t | 0:52 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 2 | 1 omgange | 45:32 | 28,46 km/t | 2:06 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 8,5 KM | 3 | 2 omgange | 35:14 | 28,95 km/t | 2:04 min/km |
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club | 05-06-2021 | 11 KM | 2 | 1 omgange | 23:36 | 27,96 km/t | 2:08 min/km |
Slagelseløbet 2021 | 30-05-2021 | 6,79 KM | 1 | 2 omgange | 26:53,19 | 30,31 km/t | 1:58 min/km |
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 24-05-2021 | 12 KM | 4 | 1 omgange | 23:51 | 30,18 km/t | 1:59 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 12,2 KM | 4 | 1 omgange | 26:17 | 27,85 km/t | 2:09 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 5 | 1 omgange | 31:01 | 27,85 km/t | 2:09 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 02-05-2021 | 9,17 KM | 4 | 2 omgange | 40:12,84 | 27,36 km/t | 2:11 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 1,63 KM | 2 | 6 omgange | 20:01,85 | 29,35 km/t | 2:02 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 01-05-2021 | 9,4 KM | 4 | 17:49,51 | 17:49,51 | 31,64 km/t | 1:53 min/km |
Youth Tour RCR & TCR | 30-04-2021 | 7,51 KM | 3 | 2 omgange | 30:06,79 | 29,91 km/t | 2:00 min/km |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. | 18-04-2021 | 7,3 KM | 3 | 2 omgange | 29:58,85 | 29,22 km/t | 2:03 min/km |
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb | 03-04-2021 | 4,1 KM | 4 | 2 omgange | 17:57 | 27,41 km/t | 2:11 min/km |