BCC | 20-08-2023 | 21,6 KM | 14 | 5 omgange | 2:55:06 | 37,01 km/t | 1:37 min/km |
CAMPIONE Hobro løbet 2023 - Jysk-Fynsk Mesterskab 2023 linieløb | 13-08-2023 | 14,4 KM | 26 | 6 omgange | 2:08:02 | 40,49 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2023 #4 Bjergløb | 06-08-2023 | 15,6 KM | 37 | 7 omgange | 2:43:57 | 39,96 km/t | 1:30 min/km |
Randers Bike Week 2023 #3 Landevejsløb | 05-08-2023 | 12,4 KM | 43 | 9 omgange | 2:38:56 | 42,13 km/t | 1:25 min/km |
Randers Bike Week 2023 #2 Kriterium | 04-08-2023 | 4,2 KM | 39 | 10 omgange | 58:44 | 42,90 km/t | 1:23 min/km |
Randers Bike Week 2023 #1 TT | 03-08-2023 | 10,6 KM | 49 | 14:22 | 14:22 | 44,25 km/t | 1:21 min/km |
DM i linjeløb 2023- Aalborg CR | 25-06-2023 | 127,2 KM | 44 | 3:06:45 | 3:06:45 | 40,86 km/t | 1:28 min/km |
Din Bilpartner løbet 2023 - Demin Cup - UnoX og Dame Cup 2023 - Vejen BC/Esbjerg CR | 18-06-2023 | 23 KM | 24 | 5 omgange | 2:33:03 | 45,08 km/t | 1:19 min/km |
Visit Vejle Løbet 2023 | 11-06-2023 | 13 KM | 11 | 8 omgange | 2:43:58 | 38,05 km/t | 1:34 min/km |
Nakskov CC- TT - DM U19 / U19P & alle klasser | 03-06-2023 | 27 KM | 42 | 37:46 | 37:46 | 42,88 km/t | 1:23 min/km |
Principia Løbet Randers/3. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 29-05-2023 | 12 KM | 33 | 9 omgange | 2:43:34 | 39,61 km/t | 1:30 min/km |
Herning LØBET/2. afd. CAMPIONE PINSE CUP 2023 | 28-05-2023 | 23,8 KM | 47 | 5 omgange | 2:46:41 | 42,83 km/t | 1:24 min/km |
Tour de Himmelfart - Overall DCU Point | 20-05-2023 | 131,4 KM | 61 | 8:20:55 | 8:20:55 | 15,74 km/t | 3:48 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 20-05-2023 | 16,2 KM | 40 | 8 omgange | 3:16:29 | 39,57 km/t | 1:30 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 19-05-2023 | 12,8 KM | 40 | 17:14,54 | 17:12,50 | 44,63 km/t | 1:20 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 18-05-2023 | 1,7 KM | 62 | 14 omgange | 40:46 | 35,02 km/t | 1:42 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 1 Linjeløb | 18-05-2023 | 19,3 KM | 59 | 4 omgange | 1:48:29 | 42,69 km/t | 1:24 min/km |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup | 16-04-2023 | 25,3 KM | 44 | 4 omgange | 2:15:35,83 | 44,78 km/t | 1:20 min/km |
Næstved BC - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2023 (Enkeltstart) | 15-04-2023 | 25,3 KM | 45 | 35:06,45 | 35:06,45 | 43,24 km/t | 1:23 min/km |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club | 02-04-2023 | 23 KM | 35 | 5 omgange | 3:12:51 | 35,78 km/t | 1:40 min/km |
Fri Bike Shop - Sønderborg | 25-09-2022 | 8,6 KM | 28 | 8 omgange | 1:39:11 | 41,62 km/t | 1:26 min/km |
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022 | 18-09-2022 | 25,3 KM | 8 | 3 omgange | 2:03:57 | 36,74 km/t | 1:37 min/km |
CK Aarhus | 17-09-2022 | 8 KM | 12 | 7 omgange | 1:36:59 | 34,64 km/t | 1:43 min/km |
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup | 11-09-2022 | 25,5 KM | 19 | 3 omgange | 2:07:21 | 36,04 km/t | 1:39 min/km |
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb | 07-08-2022 | 15,6 KM | 35 | 5 omgange | 2:00:25 | 38,86 km/t | 1:32 min/km |
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point | 07-08-2022 | 15,6 KM | 38 | 4:59:32 | 4:59:32 | 3,12 km/t | 19:12 min/km |
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb | 06-08-2022 | 12,4 KM | 44 | 5 omgange | 1:40:46 | 36,91 km/t | 1:37 min/km |
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium | 05-08-2022 | 4,2 KM | 48 | 10 omgange | 1:01:49 | 40,76 km/t | 1:28 min/km |
Randers Bike Week 2022 #1 TT | 04-08-2022 | 10,6 KM | 54 | 16:32 | 16:32 | 38,46 km/t | 1:33 min/km |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2022 | 18,9 KM | 21 | 4 omgange | 2:15:05 | 33,58 km/t | 1:47 min/km |
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 05-06-2022 | 23,8 KM | 18 | 3 omgange | 1:42:53 | 41,64 km/t | 1:26 min/km |
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 04-06-2022 | 11,7 KM | 23 | 5 omgange | 1:27:39 | 40,04 km/t | 1:29 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 5 Kongeetapen | 28-05-2022 | 16,2 KM | 77 | 6 omgange | 7:49:39 | 12,42 km/t | 4:49 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 4 Linjeløb | 27-05-2022 | 15,7 KM | 69 | 4 omgange | 2:04:58 | 30,15 km/t | 1:59 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 3 Enkeltstart | 27-05-2022 | 12,4 KM | 71 | 19:49,58 | 19:49,58 | 37,53 km/t | 1:35 min/km |
Tour de Himmelfart - Etape 2 Gadeløb | 26-05-2022 | 1,7 KM | 54 | 14 omgange | 38:13 | 37,36 km/t | 1:36 min/km |
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub | 08-05-2022 | 18,3 KM | 19 | 4 omgange | 2:03:48 | 35,48 km/t | 1:41 min/km |
Hobro løbet 2022 | 07-05-2022 | 14,4 KM | 15 | 4 omgange | 1:35:45 | 36,09 km/t | 1:39 min/km |
Kolding BC Løbet 2022 | 01-05-2022 | 15 KM | 21 | 5 omgange | 2:03:47 | 36,35 km/t | 1:39 min/km |
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC | 30-04-2022 | 23 KM | 22 | 3 omgange | 1:39:05 | 41,78 km/t | 1:26 min/km |
Visit Vejle løbet 2022 | 24-04-2022 | 13 KM | 13 | 6 omgange | 2:23:55 | 32,52 km/t | 1:50 min/km |
3 Dage i Nord - #3 Aalborg | 24-10-2021 | 17,8 KM | 15 | 4 omgange | 2:09:47 | 32,91 km/t | 1:49 min/km |
3 Dage i Nord - #2 Thy | 23-10-2021 | 15 KM | 18 | 5 omgange | 2:06:45 | 35,50 km/t | 1:41 min/km |
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet | 22-10-2021 | 13 KM | 16 | 22:56 | 22:56 | 33,99 km/t | 1:45 min/km |
Hobro løbet 2021 | 19-09-2021 | 14,4 KM | 26 | 4 omgange | 1:33:47 | 36,85 km/t | 1:37 min/km |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021 | 05-09-2021 | 15 KM | 23 | 5 omgange | 2:10:14 | 34,55 km/t | 1:44 min/km |
Middelfart 2021 | 04-09-2021 | 8,4 KM | 21 | 7 omgange | 1:50:37 | 31,89 km/t | 1:52 min/km |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat | 08-08-2021 | 15,6 KM | 69 | 5:33:15 | 5:33:15 | 2,81 km/t | 21:21 min/km |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb | 07-08-2021 | 12,4 KM | 72 | 5 omgange | 1:46:02 | 35,08 km/t | 1:42 min/km |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium | 06-08-2021 | 4,2 KM | 79 | 10 omgange | 1:16:06 | 33,11 km/t | 1:48 min/km |
Randers Bike Week 2021 #1 TT | 05-08-2021 | 10,6 KM | 91 | 17:48 | 17:48 | 35,71 km/t | 1:40 min/km |
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC | 13-06-2021 | 21,6 KM | 24 | 3 omgange | 1:47:49 | 36,06 km/t | 1:39 min/km |
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup | 12-06-2021 | 25,5 KM | 34 | 3 omgange | 2:20:48 | 32,60 km/t | 1:50 min/km |
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 23-05-2021 | 23,8 KM | 37 | 3 omgange | 2:03:17 | 34,75 km/t | 1:43 min/km |
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP | 22-05-2021 | 14,4 KM | 44 | 5 omgange | 2:07:20 | 33,93 km/t | 1:46 min/km |
Horsens AC - 2020 | 04-10-2020 | 1 KM | 16 | 23 omgange | 33:09 | 41,62 km/t | 1:26 min/km |
Middelfart 2020 | 03-10-2020 | 7,6 KM | 28 | 5 omgange | 1:22:53 | 27,50 km/t | 2:10 min/km |
Hobro løbet 2020 - ikke C, D & MASTER Klasser | 13-09-2020 | 14,4 KM | 22 | 2 omgange | 58:41 | 29,44 km/t | 2:02 min/km |
Randers Bike Week #4 Bjergløb | 09-08-2020 | 15,6 KM | 45 | 3 omgange | 1:29:13 | 31,47 km/t | 1:54 min/km |
Randers Bike Week 2020 (Overall/DCU Point) | 09-08-2020 | 15,6 KM | 43 | 0:00 | 3:44:43 | 4,17 km/t | 14:24 min/km |
Randers Bike Week #3 Landevejsløb | 08-08-2020 | 12,4 KM | 45 | 3 omgange | 1:10:13 | 31,78 km/t | 1:53 min/km |
Randers Bike Week #2 Kriterium | 07-08-2020 | 4,2 KM | 42 | 7 omgange | 56:21 | 31,30 km/t | 1:55 min/km |
Randers Bike Week #1 TT | 06-08-2020 | 5,3 KM | 44 | 8:56 | 8:56 | 35,57 km/t | 1:41 min/km |
Hobro løbet 2019 | 22-09-2019 | 6,1 KM | 21 | 7 omgange | 1:21:37 | 31,39 km/t | 1:54 min/km |
Kvickly Odder Løbet - Odder - Tornado Cup FINALE | 21-09-2019 | 25,3 KM | 21 | 2 omgange | 1:50:11 | 27,55 km/t | 2:10 min/km |
Jysk Energi Løbet 2019 - Holstebro - JFM Linjeløb | 08-09-2019 | 18,4 KM | 24 | 2 omgange | 1:08:59 | 32,00 km/t | 1:52 min/km |
Sparekassen Kronjylland BCK Løbet - Brædstrup - U17 Tornado Cup 5 | 24-08-2019 | 7,4 KM | 29 | 5 omgange | 1:08:58 | 32,18 km/t | 1:51 min/km |
CK Aarhus | 17-08-2019 | 7,7 KM | 31 | 5 omgange | 1:20:47 | 28,59 km/t | 2:05 min/km |
Poul Erik Bech-løb - U17 Tornado Cup - Kolding | 10-08-2019 | 11 KM | 19 | 3 omgange | 1:06:46 | 29,65 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 37 | 3 omgange | 1:33:58 | 29,69 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #4 | 04-08-2019 | 15,5 KM | 37 | 3 omgange | 1:33:58 | 29,69 km/t | 2:01 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 37 | 3 omgange | 1:19:30 | 28,08 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #3 | 03-08-2019 | 12,4 KM | 37 | 3 omgange | 1:19:30 | 28,08 km/t | 2:08 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 34 | 7 omgange | 1:36:19 | 24,85 km/t | 2:24 min/km |
Randers Bike Week #2 | 02-08-2019 | 5,7 KM | 34 | 7 omgange | 1:36:19 | 24,85 km/t | 2:24 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 38 | 10:21 | 10:21 | 30,69 km/t | 1:57 min/km |
Randers Bike Week #1 - TT | 01-08-2019 | 5,3 KM | 38 | 10:21 | 10:21 | 30,69 km/t | 1:57 min/km |
Middelfart - U17 Tornado Cup 3 - IKKE VETERANER | 22-06-2019 | 12,1 KM | 31 | 3 omgange | 1:13:35 | 29,60 km/t | 2:01 min/km |
Herning - Marcello Bergamo Cup - UnoX Cup 4 | 09-06-2019 | 12,2 KM | 37 | 3 omgange | 1:09:41 | 31,51 km/t | 1:54 min/km |
Mascot Workwear løbet - Silkeborg | 08-06-2019 | 14,3 KM | 35 | 3 omgange | 1:29:57 | 28,61 km/t | 2:05 min/km |
Horsens - U17 TORNADO CUP 1 | 26-05-2019 | 19 KM | 20 | 2 omgange | 1:18:09 | 29,17 km/t | 2:03 min/km |
Vejle Brand Løbet - Vejle CK | 25-05-2019 | 7,5 KM | 25 | 6 omgange | 1:41:50 | 26,51 km/t | 2:15 min/km |
Agro Top løbet 2019 - Skive | 11-05-2019 | 3,8 KM | 28 | 10 omgange | 1:16:35 | 29,77 km/t | 2:00 min/km |
BIEMME BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - B.C.C. - ikke A | 05-05-2019 | 21,6 KM | 29 | 2 omgange | 1:40:03 | 25,91 km/t | 2:18 min/km |
CK Djurs - Kolind Løbet 2019 | 28-04-2019 | 14,1 KM | 30 | 3 omgange | 1:26:27 | 29,36 km/t | 2:02 min/km |
Horsens - 5 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 22-09-2018 | 8 KM | 28 | 3 omgange | 59:02 | 24,39 km/t | 2:27 min/km |
Hobro + Demin Junior Cup #9 - 4 Afd. Xtreme Cup(DCU) | 16-09-2018 | 6,1 KM | 22 | 4 omgange | 52:42 | 27,78 km/t | 2:09 min/km |
Brædstrup - Ikke A (DCU) | 02-09-2018 | 7,4 KM | 15 | 3 omgange | 47:44 | 27,90 km/t | 2:09 min/km |
Hedensted Integoløbet - 1 afd. X-Treme Cup(DCU) | 01-09-2018 | 7,21 KM | 17 | 4 omgange | 1:06:13 | 26,13 km/t | 2:17 min/km |
CK Aarhus (DCU) | 19-08-2018 | 7,7 KM | 18 | 3 omgange | 55:54 | 24,79 km/t | 2:25 min/km |
Middelfart - KUN B&U Klasser - Tornado Cup | 24-06-2018 | 5,7 KM | 17 | 4 omgange | 1:03:35 | 21,51 km/t | 2:47 min/km |
GIVE - JFM LL + Junior - Tornado Cup | 27-05-2018 | 5,8 KM | 22 | 4 omgange | 48:39 | 28,61 km/t | 2:05 min/km |
Marcello Bergamo cup - Hammel | 21-05-2018 | 14,2 KM | 24 | 2 omgange | 1:05:17 | 26,10 km/t | 2:17 min/km |
Marcello Bergamo Cup - Herning + Junior | 20-05-2018 | 12,2 KM | 28 | 2 omgange | 44:48 | 32,67 km/t | 1:50 min/km |
Mascot Workwear løbet - Marcello Bergamo Cup - Silkeborg | 19-05-2018 | 14,4 KM | 22 | 2 omgange | 1:02:51 | 27,49 km/t | 2:10 min/km |
RY CC - AKVA - KVICKLY RY LØBET 2018 - Tornado Cup | 22-04-2018 | 2 KM | 20 | 9 omgange | 42:13 | 25,57 km/t | 2:20 min/km |
Holstebro - Jysk Energi Løbet 2018 - Tornado Cup | 07-04-2018 | 16,4 KM | 21 | 2 omgange | 1:20:48 | 24,36 km/t | 2:27 min/km |